• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 287

15864758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27272341 15864758 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo), Bolkowska

1 250 000 PLN (15 763 zł/m2)

5
-
79.3 m2
2002
15796041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Leśne – 78,56 m² 4 pokoje, z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema 26110333 15796041 Szukasz przestronnego, rodzinnego w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bemowa — gotowego do zamieszkania od razu? Ta rodzinna nieruchomość o powierzchni 78,56 m² to oferta jedyna w swoim rodzaju. Wysoki standard. Klimatyzacja. Rok te...

Warszawa (Bemowo), ul. Obrońców Tobruku 23

1 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
1
78.6 m2
2009
15732202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24799210 15732202 Na sprzedaż lokal usługowy na Bemowie, z najemcą Empik✔ Lokal w ciągu lokali usługowych ✔ Rozkładowa powierzchnia 170 m2 ✔ Bardzo dobry punkt Bemowa✔ W ciągu lokali usługowych✔ Aktywna umowa najmu do 2029Lokal w budynku mieszkalno–usługowym wśró...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (12 059 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15687655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23970080 15687655 Do sprzedania lokal handlowo - usługowy o pow. 38,98m2 , położony na Bemowie przy ul. Człuchowskiej 49.Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, stacji metra Szeligowska.Lokal położony w ciągu innych lokali handlowo - us...

Warszawa (Bemowo), Człuchowska

974 500 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
38.98 m2
2024
15687784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23972769 15687784 Atrakcyjny parterowy lokal usługowy na sprzedaż w Śródmieściu. Parametry oferty:- Powierzchnia lokalu: 100 m2,- Lokal wynajmowany przez Żabka Polska,- Umowa podpisana na okres 10 lat, - Wszystkie opłaty licznikowe, wywóz nieczystości po stronie Najem...

Warszawa (Bemowo), Grzybowska

4 300 000 PLN (43 000 zł/m2)

1
-
100 m2
2021
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15881284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Fort Bema | 2 pokoje | komórka | parking 27627670 15881284 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Osmańczyka.Nieruchomość znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku.Na powierzchnię 49,50m2 składa się:- salon 18m2 z wyjściem na b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 122 zł/m2)

2
1
49 m2
2006
15850632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo | Jelonki | 3 pokoje | po remoncie 27001340 15850632 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Wyki.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 61,60m2 składa się:- salon 19,8 m² - bardzo jasny, ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 918 zł/m2)

3
1
61 m2
1980
15887356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | loggia | miejsce w garażu | park 27782654 15887356 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku przy Fortach Bema.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Na powierzchnię 51,90m2 :- salon z otw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 608 zł/m2)

2
1
51 m2
2009
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15890562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879185 15890562 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, wid...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 415 zł/m2)

3
1
82 m2
2009
15890392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876186 15890392 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,23 m2 składa się z:-Salonu z aneksem kuchennym – serce...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (20 880 zł/m2)

2
1
40.23 m2
2021