• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Wólka

Znalezionych ofert: 70

15886797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766958 15886797 Na sprzedaż działka w miejscowości Krupia Wólka o powierzchni 1000 m2.W MPZP oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media:- wodociąg przechodzi przez działkę,- prąd w drodze przy działce,- gaz w planach przy działce.Zami...

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

270 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15886798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766960 15886798 Na sprzedaż działka w miejscowości Krupia Wólka o powierzchni 2000 m2 składająca się z dwóch mniejszych działek po 1000 m2.W MPZP oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Media:- wodociąg przechodzi przez działkę,- prąd w ...

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

540 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15743446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25010598 15743446 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-185.Nowoczesny, parterowy dom wolno stojący w stanie deweloperskim o powierzchni 155 m² usytuowany w drugiej linii zabudowy w spokojnej i zielonej okolicy w Łosiej Wólce na granicy z Dobrzyniem. Budyne...

Łosia Wólka (Mazowieckie, gm. Czosnów)

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

3
1
155 m2
2025
15813645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26563218 15813645 Działka 17641m2 budownictwo usługowo-mieszkaniowe Wólka Kosowska.Media w ulicy.W sąsiedztwie magazyny.2 linia zabudowy od Alei Krakowskiej.Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzyma...

Wólka Kosowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 939 480 PLN

-
-
17641 m2
-
15436982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18524945 15436982 Siedliskodomy o powierzchni 410 m², 20 pokoi, wybudowane w 2000 roku.Działka siedliskowa 14000 m² (1.4 ha).Siedlisko w którym skład wchodzą 2 domy, garaż na 4 samochody plus poddasze na działce 3500m2 teren ogrodzony . Nieogrodzony to działka budowla...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

4 200 000 PLN (10 244 zł/m2)

12
-
410 m2
2000
15259980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14076556 15259980 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 917 m2 w miejscowości Wólka, gmina Leszno, powiat warszawski zachodni. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach 37 na 25 m (od drogi). Dojazd do działki drogą asfaltową ...

Wólka (Mazowieckie, gm. Leszno)

320 000 PLN

-
-
917 m2
-
14809697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 34420 14809697 ALTERNATYWA DLA MAŁEGO MIESZKANIA W MIEŚCIE - nowo, pięknie zagospodarowana działka z dwoma wolnostojącymi domami całorocznymi po 35m2.Każdy domek to:Pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie i łazienka z WC i prysznicem.Oferta skierowana do ...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 190 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
14446926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 128109 14446926 Przestronna działka 12 700 m2, z warunki zabudowy, pod dom opieki, seniora na 120 osób! Dom drewniany do odbudowy, po nadpaleniu, położony na pięknej działce o powierzchni 12 700 m2, z własnym stawem, oraz dwoma ceglanymi budynkami gospodarczymi. W ...

Wólka Dańkowska (Mazowieckie, gm. Błędów)

625 000 PLN (9 766 zł/m2)

2
-
64 m2
1950
15511940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20146662 15511940 Na sprzedaż duża działka w doskonałej lokalizacji. Obecny status działki, określony w MPZP, klasyfikuje ją jako teren leśny, jednakże istnieje możliwość wystąpienia o zmianę przeznaczenia gruntu (dokumenty są złożone).Zmiana MPZP może umożliwić przek...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

290 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5623 m2
-
15655677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23392210 15655677 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, dużą działkę leśną, położoną w malowniczej i cichej okolicy. Obecnie działka oznaczona jest w MPZP jako LsVI.  Brak studium otwiera wiele możliwości. Zostały złożone wnioski o zmianę przeznaczenia zagospodarowania ter...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

290 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5623 m2
-
15510761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20137906 15510761 Na sprzedaż duża działka leśna podzielona już na mniejsze działki z dostępem do drogi publicznej. Aktualnie działka objęta jest statusem terenu leśnego w MPZP, jednak istnieje możliwość zmiany przeznaczenia gruntu. Teren może zostać przekształcony na...

Wólka Radzymińska (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

2 465 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
49295 m2
-
15873187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513581 15873187 Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana w Wólce Kokosiej. Idealna dla osób pragnących ciszy i spokoju życia wiejskiego, jednocześnie ceniących sobie bliskość natury i dostęp do miejskich udogodnień. Ta działka rekreacyjna o powierzchni 3550 metrów kw...

Wólka Kokosia (Mazowieckie, gm. Dobre)

290 000 PLN

-
-
3550 m2
-