• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Sulejówek

Znalezionych ofert: 47

15876383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem 27536311 15876383 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni 112,59 m2 plus poddasze 54m2. Ta inwestycja składa się z 2 przestronnych, oddzielonych od siebie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, które...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 052 717 PLN (9 399 zł/m2)

4
2
112 m2
2026
15794001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26061403 15794001 Na sprzedaż dom w Sulejówku przy ulicy Rataja, położony na zadbanej, kształtnej działce o powierzchni 1490 m² i wymiarach 37 na 40 metrów. Teren jest równy, daje poczucie przestrzeni i pozwala na swobodne planowanie ogrodu, strefy rekreacyjnej lub do...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 990 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
1
390 m2
1993
15691617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018540 15691617 Zadrzewiona, cicha, pięknie usytułowana działka w Sulejówku, 1351m2 ( 36,5 x 37m).Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną. Dostęp do działki zagwarantowany poprzez wewnętrzną drogę dojazdową ( ok 150m do asfaltu )Wszystkie media znajdują się w ul -...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

799 000 PLN

-
-
1351 m2
-
14933204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5030227 14933204 Działka mieszkaniowo-inwestycyjna UMN.Działka o wymiarach ok. 20 m szerokości i ok. 150m długości. Działka o przeznaczeniu pod zabudowę mieszkaniową indywidualną, bliźniaczą lub szeregową ew do podziału. Droga dojazdowa prywatna - szerokośc 4mW okol...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

650 000 PLN

-
-
3053 m2
-
13746280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 99701 13746280 Duża piękna działka 2915m2 - budowlana - trapez ok.3740 x 5875m plus 5 metrowa droga dojazdowa.Działka oddalona od ulicy głównej. Dojazd własną drogą.Wszystkie media w ulicy głównej do podciągnięcia.Jest Plan Zagospodarowania przestrzennego .Działk...

Sulejówek (Żurawka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 200 000 PLN

-
-
2915 m2
-
15867358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27344454 15867358 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizjiNieruchomość położona przy ulicy Krzywej na Ratajewie w Sulejówku.Działka o powierzchni 840m2, prostokątna (22m36m), zabudowana niewielkim budynkiem mieszkalnym (ok.70m2) oraz zabudowaniami gospodarczymi. ...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

790 000 PLN (11 286 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15887323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27780845 15887323 Serdecznie zapraszam na dzień otwarty wyjątkowego domu wolnostojącego w Sulejówku!TERMIN: 21 MAJA 2026 R. W GODZINACH 15:30-20:00To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o potencjale tej nieruchomości i poczuć jej niepowtarzalny klimatNi...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 333 000 PLN (6 665 zł/m2)

5
2
200 m2
1971
15887772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792708 15887772 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 900m2 i kształt ładnego prostokąta o wymiarach 21m od f...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

450 000 PLN

-
-
900 m2
-
15836744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26719458 15836744 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Ładna kształtna działka w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego, między ulicami Rataja i Gwarną. Działka jest oddalona od Traktu Brzeskiego o ok. 500 metrów.Działka ma powierzchnię 870m2 i kształt zbliżon...

Sulejówek (Ratajewo) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

391 500 PLN

-
-
870 m2
-
15887771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792707 15887771 Oferta w promocji Kupujący nie płaci prowizji.Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej, zielonej części Sulejówka, przy ulicy Czynu Społecznego (blisko granicy z Grabiną).Działka ma powierzchnię 987m2 i kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach 31m32m...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

595 000 PLN

-
-
987 m2
-
15868971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek Kontener rekreacyjny całoroczny Warszawa 27395640 15868971 NFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Sulejówek ul. Bagno 8, Ratajewo, gmina Sulejówek, powiat mińskiMetraż działki 118 m2 Metraż domu: 35 m2 Stan prawny: własnośćCena 279 000 zł do negocjacjiOPIS NIERUCHOMOŚCIDziałka z domkiem kontenerowym mieszkalnym, o po...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

279 000 PLN (7 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15766445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek Miłosna, 3-pokojowe z ogródkiem 25503328 15766445 Zapraszam na prezentację nowego, bezczynszowego mieszkania o powierzchni 86,58 m2 w Sulejówku Miłosna do którego przynależy ogródek - 110 m2.0% prowizji pośrednika!Stan: Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. W ofercie...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

798 000 PLN (9 279 zł/m2)

3
1
86 m2
2024