• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Stara Wieś

Znalezionych ofert: 43

15786725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25913069 15786725 Teren Przemysłowy w Starej Wsi!Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 4,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz zapisach: -przeznaczenie podstawo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

18 000 000 PLN

-
-
45000 m2
-
15159813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11261992 15159813 Teren Przemysłowy w Starej Wsi!Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 3,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz zapisach: -przeznaczenie podstawo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

14 000 000 PLN

-
-
35000 m2
-
15070827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 8819365 15070827 Teren Przemysłowy w Starej Wsi Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 7.25ha Wymiary: szer. 140m i dł. 520m Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz za...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

29 000 000 PLN

-
-
72500 m2
-
15764649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25452438 15764649 Oferuję Państwu na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny.Powierzchnia użytkowa domu po podłodze 195 m2. Według PN 180 m2.Działka o powierzchni 956 m2. Głównym założeniem budowy domu było aby budynek był jak najbardziej energooszczędny...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
200 m2
2024
15752756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174353 15752756 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 176,73 m, usytuowany na przestronnej działce 1192 m2 w miejscowości Stara Wieś.Dom budowany z myślą o własnych potrzebach z dbałością o jakość, detale i funkcjonalność.Wysoki standard wykończenia:...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (11 080 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15789625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25945902 15789625 Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego.Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według własnych potrzeb. (Poddasze nie jest traktowane jako kondygnacja mieszkal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
119 m2
2026
15762691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25409428 15762691 Na sprzedaż nowoczesny segment 131 m² z ogródkiem 322 m² – Stara Wieś k. Nadarzyna, osiedle Triton Country Gotowy do zamieszkania! Wysoki standard, pełne wyposażenie w cenie, spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica pod Warszawą! Lokal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 490 000 PLN (11 331 zł/m2)

5
2
131.5 m2
2019
15800400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26212920 15800400 Na sprzedaż urokliwa działka położona w atrakcyjnej okolicy Starej Wsi koło Nadarzyna. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, jednocześnie mających dostęp do licznych atrakcji, jakie oferuje lokali...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

625 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025
15763680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25432493 15763680 Do sprzedania piekna działka w Starej Wsi koło Nadarzyna.To ciche i spokojne miejse a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Warszawy trasą S8.Do Mokotowa jedzie się max. 15 min.W Nadarzynie pełna infrastruktura ; sklepy, apteka, przychodnia szkoły , p...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

389 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15767654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25531644 15767654 Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej lokalizacji pod WarszawąPrezentujemy nowoczesną, luksusową willę położoną w malowniczym otoczeniu, tuż przy granicy Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, kontakt z naturą oraz n...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 545 zł/m2)

7
3
286 m2
2022
15584114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21858621 15584114 Stara Wieś, gm. Nadarzyn - do sprzedania działka gruntu o powierzchni 1 121 m2 i wymiarach 34m przy ulicy na 36m głębokości. Działka płaska, nieogrodzona w rejonie ulicy Południowej.Aktualnie dostępna energia elektryczna (bezpośrednio w ulicy przy dz...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

365 000 PLN

-
-
1121 m2
-