• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radzymin

Znalezionych ofert: 85

15503534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WOLNOSTOJĄCY CENTRUM RADZYMINA Z BUD.GOSP.OKAZ 20001842 15503534 Na sprzedaż: Dom w stanie surowym częściowo zamkniętym w Centrum RadzyminaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w stanie surowym częściowo zamkniętym, idealnego do wykończenia według własnych potrzeb i gustu. Projekt domu je...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

799 900 PLN (4 166 zł/m2)

5
2
192 m2
2018
15740871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24960174 15740871 OSTATNI Apartament 4 pokoje + Ogród 195m Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia Nietuzinkowy Design Ogród 195m Bezczynszowe blisko SKM EKO - pompa ciepła Prezentowany Apartament położony jest na parterze posiada 4 pokoje, powierzchnia to...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

549 000 PLN (8 714 zł/m2)

4
1
63 m2
2026
15628157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP 22800349 15628157 Na sprzedaż działka budowlana doskonała pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą w ścisłym centrum Radzymina. Nieruchomość idealna dla inwestorów i deweloperów, do kupienia z gotowym już projektem (możliwe wybudowanie nawet 12 lokali mi...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 990 000 PLN

-
-
2339 m2
-
15463753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19138851 15463753 Zachwycający, bezpośredni kontakt z naturą oraz możliwość korzystania z ogrodu to tylko niektóre z zalet tej nieruchomości. Oferta dedykowana jest dla wszystkich ceniących sobie zarówno komfort, jak i bliskość przyrody.Położony w malowniczej okolicy ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

350 000 PLN (4 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1980
15321589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15723027 15321589 Poszukujesz miejsca w spokojnej okolicy dla siebie i swojej rodziny pod budowę domu? Miejsca położonego daleko od zgiełku wielkiego miasta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? Mam przyjemność zaprezentować działkę porośniętą wspaniałym lasem. To d...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

464 700 PLN

-
-
1549 m2
-
15722626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24621849 15722626 Na sprzedaż zjawiskowa willa pod Radzyminem w stylu hiszpańskim. Już od wejścia widać, ze mamy do czynienia z niebywałą dbałością o szczegóły oraz bardzo konsekwentny i przemyślany projekt domu i ogrodu. Całość w myśl wygody, luksusu i poczucia miesz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 680 000 PLN (8 077 zł/m2)

5
1
208 m2
2005
15250512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy Parter 3-pokojowy z ogrodem i 2x parking 13810918 15250512 Zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość oglądania w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Super lokalizacja.Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i miejscem na 2 samochody.Parter 54,56 mkw - to:- salon z...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

539 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
2
54 m2
2026
15250489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 1 Piętro. 4-pokojowe z ogrodem i 2x parking 13810919 15250489 Zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość oglądania w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Gotowe  Mieszkanie - oddane do użytkowania . ok 64 mkw - 4-pokojowe na pierwszym piętrze + poddasze typu sk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

579 000 PLN (9 190 zł/m2)

4
1
63 m2
2026
15577432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21702048 15577432 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany przy głównej ulicy Radzymina, al. Jana Pawła II, naprzeciwko zjazdu z obwodnicy DW629. Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

11 123 000 PLN (980 zł/m2)

-
-
11350 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15884684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27709105 15884684 Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

420 000 PLN

-
-
930 m2
-
15848264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26935192 15848264 Bliźniak o powierzchni 125 m².Działka 739 m².Budynek w stanie surowym zamkniętym .Cena za cały dom w zabudowie bliźniaczej czyli dwa budynki z oddzielnymi wejściami o powierzchni użytkowej po 125m2 plus garaże.Budynek ocieplony styropianem 20cm .Tynk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
125 m2
2025