• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Radom

Znalezionych ofert: 168

15801310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26234475 15801310 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży ustawnego 3-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego bloku przy ul. Siennej w Radomiu (osiedle Nad Potokiem).Mieszkanie o powierzchni 57,18m2 składa się z 3 pokoi, przedpokoju, oddziel...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

395 000 PLN (6 908 zł/m2)

3
1
57.18 m2
1982
15733786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24807201 15733786 Samo serce Radomia. Niektórzy twierdzą, że to jego nowe centrum. Oferta zawiera w sobie przykładowe wizualizacje pomieszczeń, przeplatane realnymi zdjęciami wnętrza.LOKALIZACJAul. Żeromskiego to jedna z najbardziej znanych ulic Radomia. Część dziś je...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

259 000 PLN (6 812 zł/m2)

2
1
38.02 m2
1930
15733783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24807202 15733783 Oto 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w śródmieściu Radomia.LOKALIZACJAUlica Zacisze to odnoga ulicy 25 czerwca. To miejsce znajduje się pomiędzy ulicą Słowackiego, a ul.. Prażmowskiego.Mieszkanie znajduje się w ostatnim bloku, licząc od ul. ...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

275 000 PLN (4 955 zł/m2)

3
-
55.5 m2
1970
15739920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24943441 15739920 DUŻY DOM Z POTENCJAŁEM - RADOM, RAJEC PODUCHOWNYLOKALIZACJARajec Poduchowny to spokojna, zielona okolica położona w Radomiu. Miejsce idealne dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących mieć szybki dostęp do miasta.- bliskość terenów rekreacyjn...

Radom (Rajec poduchowny) (Mazowieckie, gm. Radom)

2 300 000 PLN (7 667 zł/m2)

12
3
300 m2
1990
15752670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25172491 15752670 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie ma poddaszu.Lokalizacja: Radom, Śródmieście, ul. Wałowa. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość centrum miasta. Charakterystyka budynku:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej kamienicy z 2008 roku, wyposażonej ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

647 000 PLN (7 246 zł/m2)

4
1
89.29 m2
2008
15602191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22228155 15602191 Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z ,,duszą'' w sercu Radomia może być Twoje!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,46 m2 położonego w Radomiu, przy ul. Romualda Traugutta. Mieści się o...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

295 000 PLN (6 216 zł/m2)

2
1
47.46 m2
1959
15794423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26073105 15794423 Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o dużym potencjale, położony w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej części Radomia – Janiszpol, w rejonie ul. Grota-Roweckiego oraz ul. Skrzydlatej. Nieruchomość składa się z trzech działek sprzedawanych...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

665 280 PLN

-
-
5544 m2
-
15488415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19695697 15488415 Jeśli pragniesz mieszkać we własnym domu z piękną, niedużą działką w spokojnej okolicy to obejrzyj tą ofertę. Ta oferta jest idealna dla ciebie, jeśli chcesz opuścić miejski zgiełk i zamieszkać w domu, który będzie dla Ciebie oazą spokojuJest mi niez...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 150 000 PLN (6 765 zł/m2)

4
2
170 m2
2018
15792343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26013124 15792343 Szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny lub pod inwestycję w spokojnym punkcie Radomia, na pięknym zielonym osiedlu z dala od zgiełku miasta ?Prezentuję przestronne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 znajdujące ...

Radom (Południe) (Mazowieckie, gm. Radom)

430 000 PLN (6 370 zł/m2)

3
2
67.5 m2
-
15729648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24766399 15729648 Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę ! :)DZIAŁKA:W skład działki o powierzchni 952m2 wchodzą dwie działki o numerach 310, 313 obręb geodezyjny 0121To nieregularny prostokąt o wymiarach:W najszerszym miejscu 21m W najwęższym 16mgłębokość 56mDziałka jes...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

399 000 PLN

-
-
952 m2
-
15621380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22626031 15621380 Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta Radomia- przestrzeń, światło i historia.Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni 66,66 m2, położonego w kamienicy z 2006 roku, w malowniczym otoczeniu miasta Kazimierzowskiego.To dosko...

Radom (Stare miasto) (Mazowieckie, gm. Radom)

540 000 PLN (8 101 zł/m2)

3
1
66.66 m2
2006
15779027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25764485 15779027 Dwa budynki mieszkalne z 9 wynajętymi pokojami – gotowa inwestycja w centrum Radomia Radom, ul. Sienna 10 i 10A Śródmieście Cena: 1 300 000 zł (do negocjacji)Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w centrum Radomia, obejmująca dwa niezależne domy mie...

Radom (Nad potokiem) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 300 000 PLN (13 026 zł/m2)

4
1
99.8 m2
1989