• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Piaseczno

Znalezionych ofert: 110

15570647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21550478 15570647 Działka budowlana na sprzedaż o powierzchni 1 705 m², zlokalizowana w Piasecznie, na ulicy Konarskiego - Zalesie Dolne. Działka znajduje się w willowej, cichej i spokojnej okolicy, przy asfaltowej, mało uczęszczanej ulicy. Działka ma idealne warunki ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
15122553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10332789 15122553 Przestronny i słoneczny dom w willowej dzielnicy Piaseczna - Zalesie Dolne. Znakomicie zaprojektowany dom w prestiżowej lokalizacji, spokojnej i pełnej zieleni, a jednocześnie blisko do miasta. Parter domu to świetnie zaplanowana otwarta przestrzeń. ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 860 000 PLN (9 254 zł/m2)

5
2
201 m2
2000
15857338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27119705 15857338 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w sercu Piaseczna 213 m² Działka 1081 m² Garaż Taras Doskonała lokalizacjaPiaseczno Media miejskie Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 199 000 PLN (10 324 zł/m2)

4
-
213 m2
2003
15847066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26901123 15847066 Komfortowy segment z dużą działką – gotowy do wprowadzenia!Szukasz idealnego balansu między funkcjonalnością mieszkania a swobodą własnego domu? Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o powierzchni 175 m², położony w sp...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 100 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
3
175 m2
2015
15086826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9370719 15086826 Budowlana w centrum Piaseczna. Wszystkie media.Wymiaery 20.5 x 37m.Okolica nowych domów. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko Pszedszkole szkoła,komunikacja bardzo blisko..Dodatkowo jest badanie gruntu.Jest Plan Zagospodarowania PrzestrzennegoZamieszczon...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 020 000 PLN

-
-
732 m2
-
15857359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny i nowoczesny dom, garaż, ogród 27121576 15857359 Do sprzedania dwupoziomowy 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej 175 m2 z 2015r., na działce 750 m2, Julianów Piaseczno.Znakomity dla rodziny. Meble ruchome do uzgodnienia.Dom to:= parter:* salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras i do ogrodu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 899 000 PLN (10 851 zł/m2)

5
-
175 m2
2015
15888595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m2 działka 500 m2 Głosków czerwiec 2026 27817564 15888595 1 390 000 zł SPRZEDAŻ LOKAL W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM 190 m2 GŁOSKÓW gmina PIASECZNOBEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI!DOSTĘPNE OBIE POŁÓWKIPrzedmiotem sprzedaży jest lokal w budynku jednorodzinnym dwulokalo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 390 000 PLN (7 316 zł/m2)

5
2
190 m2
2026
15890496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27878599 15890496 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.Rozkład pomieszczeń:Poziom I:duży, jasny salon z wyjściem na balkon, oddziel...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

835 000 PLN (8 789 zł/m2)

4
2
95 m2
2001
15800908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 POKOJE I ŚWIETNA LOKALIZACJA I BLISKO PKP 26223570 15800908 INFORMACJE OGÓLNELokalizacja: Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 14Metraż: 57,8 m²Piętro: 2 z 4Rok budowy: 1977Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 632.200 złCzynsz: 950 złOPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

632 200 PLN (10 900 zł/m2)

4
1
58 m2
1977
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15778195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25746029 15778195 Firma Derbin Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niezwykle urokliwą i historyczną willę z 1935 roku, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Zalesia, w pobliżu Piaseczna. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących st...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Warka)

4 900 000 PLN (16 443 zł/m2)

6
4
298 m2
1935
15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-