• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Nowy Łuszczewek

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łuszczewek

Znaleźliśmy 80 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Nowy Mazowieckie

12508927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania działka inwesycyjna pod budowę magazynu 84509 12508927 W m. Sękocin Nowy do sprzedania działka inwestycyjna 10000 m2 pod budowę magazynu i biura o powierzchni 2500 m2,wysokość 8,5 m2, możliwość budowy również domu,  media : prąd , woda , gaz., kanalizacja w planie. Zapraszam do oglądania i negoc...

Sękocin Nowy, Sękoci Nowy

6 000 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
10000 m2
-
15724654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24660663 15724654 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną o powierzchni 1400 m², położoną w Nowym Prażmowie, w sąsiedztwie lasów. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o budowie własnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z doskonałym dostępem d...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

220 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15160997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11297133 15160997 Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Nowym Prażmowie przy ul. Głównej. Jest to dom wolnostojący usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m² w otoczeniu zabudo...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

5
2
200 m2
1990
15331955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16029915 15331955 Dla developera, dla inwestora 3 działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Pozwolenie na budowę 3 budynków dwulokalowych.Zgodnie z MPZP tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usługowej. Funkcje te mogą być realizowane oddzie...

Nowy Prażmów (Mazowieckie, gm. Prażmów)

648 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
15795072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26088868 15795072 DZIAŁKANa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,6 ha (6000 m²), położona w miejscowości Nowy Karolinów, gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski, woj. mazowieckie.Teren objęty jest MPZP z przeznaczeniem UP – tereny zabudowy produkcyjnej, s...

Nowy Karolinów (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

900 000 PLN

-
-
6000 m2
-
15792649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26024463 15792649 CENA PROMOCYJNA WAŻNA TYLKO DO 01.01.2026Na sprzedaż: Hala produkcyjna po byłej masarni – Maków Nowy, obok Radomia 899 000 PLNLokalizacja:Maków Nowy – spokojna, rozwijająca się miejscowość z szybkim dojazdem do Radomia i trasą krajową nr 7 (Warszawa...

Maków Nowy (Mazowieckie, gm. Skaryszew)

899 000 PLN (216 zł/m2)

12
-
4170 m2
-
15866034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27308117 15866034 Już od pierwszego spojrzenia widać, że to dom z potencjałem nowoczesna bryła, jasna elewacja i solidne wykonanie.Nieruchomość o powierzchni 150 m² stoi na działce 764 m² i przechodzi generalny remont, który obejmuje wszystkie kluczowe elementy techn...

Maków Nowy (Mazowieckie, gm. Skaryszew)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
2015
15794274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3700 m² przy lesie | dwustronna 26068070 15794274 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3700 m², położona w miejscowości Nowy Jadów, w spokojnej i zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów.To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu z dala od miej...

Nowy Jadów (Mazowieckie, gm. Jadów)

237 000 PLN

-
-
3700 m2
-
15889080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27842736 15889080 ...

Dzierzązna (Mazowieckie, gm. Nowy Duninów)

114 642 PLN

-
-
1158 m2
-
15766905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25514761 15766905 Na sprzedaż unikalna działka rolna o powierzchni 20 668,9 m, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Nowy Łajszczew w gminie Puszcza Mariańska. To idealna propozycja dla osób poszukujących terenu pod inwestycję, rekreację lub działalność rolniczą. ...

Nowy Łajszczew (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

413 378 PLN (20 zł/m2)

-
-
20668 m2
-
15723080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24630800 15723080 Do sprzedania nieruchomość gruntowa (działka nr 542) o powierzchni 4000 m2 zabudowana domem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym, usytuowana przy Alei Krakowskiej 59 w Sękocinie Nowym koło Janek, z możliwością dalszej zabudowy na tyłach budynków lub ...

Sękocin Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

3 300 000 PLN (17 838 zł/m2)

11
-
185 m2
1985
15802816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom letniskowy z kominkiem | Zaraz obok Narwi 26279888 15802816 Do sprzedaży:Dom rekreacji indywidualnej wybudowany w technologii drewnianej, parterowy o powierzchni zabudowy 66,56 m2, użytkowa 49 m2, gotowy do zamieszkania, nie wymagający żadnych nakładów finansowych. Parter składa się z dużej kuchni z oknem w k...

Nowy Lubiel (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

260 000 PLN (3 939 zł/m2)

3
1
66 m2
2002