• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Nadarzyn

Znalezionych ofert: 44

13215255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87607 13215255 Działka przemysłowo-usługowa o pow. 20 000m2 i wymiarach 46mx300m zlokalizowana w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy głównej trasie. W działce media: kanalizacja, prąd, gaz, telefon. 13 600m2 działki to część UP, natomiast 6000m2 to działka rolna...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 150 000 PLN

-
-
20000 m2
-
15847090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27463997 15847090 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
15876956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27559307 15876956 Do kupienia działka budowlana 1200 m2, Nadarzyn. Spokojna i zielona okolica, blisko lasu, niedaleko strumyk, w sąsiedztwie kameralna zabudowa jednorodzinna.Działka w kształcie trapezu, zadrzewiona, nieogrodzona, jest bezpośredni dostęp do drogi publi...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

580 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15866888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27331207 15866888 Na sprzedaż działka budowlana w Młochowie Bieliny gm. Nadarzyn powiat pruszkowski, woj . Mazowieckie, ul. Myśliwska . Spokojna zielona okolica z zabudową jednorodzinna. powierzchnia działki 1450 m kw. ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

570 000 PLN (393 zł/m2)

-
-
1450 m2
-
15474254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19381322 15474254 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

787 262 PLN (4 423 zł/m2)

4
-
178 m2
-
15665574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580072 15665574 Wolnostojący dom położony na malowniczej działce o pow. 1600m2. Dojazd do domu zapewnia ślepa uliczka tylko do kilku posesji co powoduje praktycznie brak ruchu samochodowego. W środku mamy trzy kondygnacje. Wysokie przyziemie z pokojem rekreacyjnym, ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 000 000 PLN (6 231 zł/m2)

6
-
321 m2
1995
14775814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 188477 14775814 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

525 000 PLN (430 zł/m2)

-
-
1221 m2
-
14413937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126582 14413937 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126574 14413951 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
14413277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126526 14413277 Pięknie położona działka, wśród terenów zielonych i innych domów, ze świetnym dojazdem. Do sprzedaży płaska działka budowlana o powierzchni: 1607 mkw.Sąsiedztwo domków jednorodzinnych. W drodze wszystkie media:- woda- kanalizacja- prąd- gaz.W sam raz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

900 000 PLN (560 zł/m2)

-
-
1607 m2
-
14413971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126588 14413971 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-
14413973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126587 14413973 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (583 zł/m2)

-
-
960 m2
-