• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Mszczonów

Znalezionych ofert: 56

15869158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402665 15869158 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części miejscowości Sosnowica, w gminie Mszczonów – zaledwie ok. 40 km od Warszawy.Na działce znajduje się istniejąca zabudowa – przeznaczona raczej do rozbi...

Mszczonów (Sosnowica) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

500 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
15829206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26624756 15829206 Prezentujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 90 m2 znajdujący się w centrum Mszczonowa powiat Żyrardowski. Dom posadowiony na działce o powierzchni około 900 m2- wymiary działki około 26x35x19x37 m. Budynek zbudowany w 1999 roku z pus...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

720 000 PLN (8 000 zł/m2)

2
1
90 m2
1999
15889606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27856392 15889606 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,2 ha.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyn, szeroki zakres usług dom seniora lub ...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 500 000 PLN

-
-
11196 m2
-
15889605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27856385 15889605 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni 3000 m2.Istnieje możliwość zakupu większej powierzchni działki.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaWydana decyzja z PGE, przydział mocy 2MW !!!Idealna lokalizacja na siedzibę fir...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

450 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15889568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27853032 15889568 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż działka przy parku wodnym Suntago.Działka w odległości 600 m od wejścia do parku, na działce woda i prąd .Działka w prostokącie 55 x 70 przy ulicy Głównej.Na działce budynek do rozbiórki lub wł...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 950 000 PLN (506 zł/m2)

-
-
3850 m2
-
7268433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 77554 7268433 DO SPRZEDANIA : działka o powierzchni 2,02 ha, o wymiarach 30 m x 700 m, usytuowana w miejscowości Szeligi, gm. Mszczonów, pow. żyrardowski. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako :TERENY ROLNICZE. Przeznaczenie dopuszczaln...

Mszczonów (Szeligi) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

220 000 PLN

-
-
20200 m2
-
15612900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22458275 15612900 Działka w Mszczonowie podzielona na dwie równe działki łącznie 4846m.Istnieje możliwość kupna jednej .Nieruchomość ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi .Na działce jest prąd ,kanalizacja miejska , woda miejska jak i studnia .Bardzo dobry dojazd do...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 750 000 PLN

-
-
4846 m2
-
15696039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24110272 15696039 Przedmiotem niniejszej oferty jest grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 19,4 ha, zlokalizowany w miejscowości Badowo-Mściska, na terenie gminy Mszczonów.Nieruchomość składa się z siedmiu odrębnych działek ewidencyjnych, tworzących jeden spójny ko...

Mszczonów (Badowo-mściska) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

40 822 110 PLN (210 zł/m2)

-
-
194391 m2
-
15696040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24110270 15696040 Przedmiotem oferty jest grunt o powierzchni 15 200 mkw., położony w miejscowości Sosnowica, w gminie Mszczonów.Nieruchomość charakteryzuje się bardzo dużym potencjałem rozwojowym i inwestycyjnym, ze względu na swoje położenie oraz aktualne zmiany w d...

Mszczonów (Sosnowica) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

3 192 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
15200 m2
-
15695875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 24109417 15695875 Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnej działki o powierzchni 4,33 ha, położonej w miejscowości Badowo-Dańki, w gminie Mszczonów, powiat żyrardowski. Nieruchomość znajduje się zaledwie 3 km od centrum Mszczonowa i około 43 km od Warszawy. To ideal...

Mszczonów (Badowo-dańki) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

9 093 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
43300 m2
-
15332715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16051666 15332715 Nowa obniżona cena. Doskonała oferta inwestycyjna - bardzo blisko Parku Rozrywki "Suntago" . Dwa bliźniaki na dużej działce. Do wynajmowania dla personelu bądź klientów Parku lub do zamieszkania. Jeden jest w stanie dewe...

Mszczonów (Olszówka) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

1 200 000 PLN (3 974 zł/m2)

4
-
302 m2
2009
15877521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27571130 15877521 TEREN POD MAGAZYN, USŁUGI, WYTWÓRCZOŚĆ, HANDEL, PRZYDZIAŁ PRADU 2 MW!!!Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 2 ha.Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło MszczonowaIdealna lokalizacja na siedzibę firmy, magazyn, szeroki zakr...

Mszczonów (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

2 400 000 PLN

-
-
20100 m2
-