• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Milanówek

Znalezionych ofert: 118

14723288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15957 14723288 Sprzedam działkę usługową, która znajduje się ona w Milanówku :teren znajduje się przy trasie wojewódzkiej Warszawa- Grodzisk Maz - droga 719 z trzema wjazdami,Działka cena: 800 złm2Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cy...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

12 800 000 PLN (800 zł/m2)

-
-
16000 m2
-
14867888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3674197 14867888 sprzedam ładną działkę 3000m2 polesie z wyznaczonym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego ,z wydanymi warunkami zabudowy 15%,dobry dojazd do działki teren zalesiony sucho wiekszość mediów przy dzialce wokół nowe domy.Jest pozwolenie na budowe domu...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 350 000 PLN (450 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
3070 m2
-
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15723818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24640050 15723818 Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w cichej okolicy nie daleko centrum Milanówka,blisko szkoły,boiska ,sklepów Netto,Biedronka,Aldi,bazarku.Dom usytuowany na działce bardzo zadbanej 900m2,wielkości 145m2 ,pięć pokoji,większości parterowy tylko sypia...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 800 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2000
15863093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27238438 15863093 Sprzedam dwie piękne działki Milanówek Polesie WKD jedna działka 1545 m2 obok działki o podobnych parametrach na której rozpocznie się budowa domów,media znajdują się drodze ul.Brwinowskiej,bliskość całej infrastruktury cisza spokój a zarazem kolejka...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

901 167 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15872599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27498484 15872599 Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo spokojna,w odleglości bardzo blisko sklepów,szkół,dojazd...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 880 000 PLN (11 059 zł/m2)

6
2
170 m2
2021
15646847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23227434 15646847 Działka 2082m w pieknej części MilanówkaPłaski teren, kształt trapezu – wymiary działki to 38,51 x 49,76 x 39,27 x 58,70 metrów.Niesamowita lokalizacja – jeden z ostatnich perełek w Milanówku.Lokalizacja jest bardzo cicha, a jednocześnie zapewnia szy...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 350 000 PLN

-
-
2082 m2
-
15794680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077569 15794680 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1690 m2 w centralnej części Milanówka.Na działce niezamieszkały dom (ok 150 m2) i budynki gospodarcze (ok 180 m2) całość do generalnego remontu lub wyburzenia.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfalt...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 385 800 PLN

-
-
1690 m2
-
15730254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24775501 15730254 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2355 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz.Na działce dom jednorodzinny, zamieszkały (do rozbiórki lub kapitalnego remontu) oraz budynek gospodarczy.Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

1 400 000 PLN

-
-
2355 m2
-
15819691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26643765 15819691 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2819 m2 w Milanówku (blisko przystanku WKD Brzózki) koło Grodziska Maz.Działka zadrzewiona, ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej.Działka o nieregularnym kształcie, o szerokości od drogi ok 41 m.W drod...