• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Legionowo Legionowo

Znalezionych ofert: 48

15897148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995747 15897148 Mieszkanie jednopokojowe z ładnym widokiem o powierzchni 30,9m² Opis nieruchomości: Lokal składa się z przestronnego salonu z wnęką oddzielnej widnej kuchni, łazienki, holu, balkon francuski. ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1972
15188317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Legionowo - Ludwisin 12059415 15188317 Legionowo Ludwisin — świetna lokalizacja.Działka budowlana o powierzchni 952m2 położona w spokojnej okolicy Legionowa. Ładna okolica, zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Działka o wymiarach szerokość 22m, długość 43m. Droga dojazdowa wyłożona kost...

Legionowo (Ludwisin) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

850 000 PLN

-
-
950 m2
-
15803526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26298643 15803526 Przestronny dom z ogromnym potencjałem – idealny dla rodziny lub pod inwestycję!Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 180 m², położony na działce 380 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrz...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

7
-
180 m2
-
15687793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23972776 15687793 Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!Kupujący nie płaci prowizji agencjiBrak podatku PCCMam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie (ulica Aleja Legionów). Zaledwie 10 minut space...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

899 000 PLN (7 079 zł/m2)

5
1
127 m2
2025
15895806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962786 15895806 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1BPowierzchnia użytkowa: 95.21 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

809 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
112.44 m2
2026
15895730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27962785 15895730 Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej części Legionowa.Kluczowe atuty Lokalu 1APowierzchnia użytkowa: 99,40 m²....

Legionowo (Bukowiec) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

785 000 PLN (7 897 zł/m2)

4
2
99.4 m2
2026
15870195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27422906 15870195 Elegancki Dom Wolnostojący w Legionowie Komfort, Styl i Doskonała LokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący położony w Legionowie przy ul. Batorego . Nieruchomość z 2005 roku, wybudowana z wysokiej jakości materiałów, wykończon...

Legionowo (Centrum) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 550 000 PLN (9 810 zł/m2)

1
-
158 m2
2003
15878274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592267 15878274 Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki (3,1 m2), WC (1,2 m2) Mieszkanie...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

425 000 PLN (10 119 zł/m2)

2
2
42 m2
1976
15799494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26190341 15799494 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stad wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

790 000 PLN (9 518 zł/m2)

4
1
83 m2
2025
15840777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26785605 15840777 brak prowizji od kupującego!budynek stoi - odbiory na wiosnęstacja PKP 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskie!segmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca postojoweWszystkie segmenty w cenie 849.000. Segmenty skrajne są już...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

849 000 PLN (8 086 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15799493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26190342 15799493 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy i mieszkania położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Zaledwie 15 minut do stacji PKP skąd szybko i wygodnie dojedziemy ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

650 000 PLN (10 156 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15780083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25797032 15780083 dostępnych jest kilka budynkówkupujący nie płaci prowizjibrak podatku PCC Oferujemy Państwu domy położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu, przy cichej asfaltowej ulicy. Stąd wszędzie jest blisko; do sklepów, szpitala, przedszkola, szkoły. Zaledwie ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

950 000 PLN (11 176 zł/m2)

4
1
85 m2
2025