• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Konstancin-Jeziorna

Znalezionych ofert: 91

15822525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650608 15822525 Dom posadowiony na działce ( 2250m 2 ) w doskonałej lokalizacji Konstancina. Poziom zero to przestronny hall (21m 2 ) . salon ( ca 30 m2) z wyjściem na taras i ogród, kuchnia. W drugiej części zupełnie nie zależne dwa pokoje,garderoba i łazienka.(...

Konstancin-Jeziorna (Skolimów), Deotymy

4 500 000 PLN (9 000 zł/m2)

8
1
500 m2
1999
15715175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom blisko tężni 24484795 15715175 Do sprzedania 5-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 148m2 z 1997 r., na działce 800m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Prestiżowa lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W s...

Konstancin-Jeziorna (Konstancin) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 800 000 PLN (12 162 zł/m2)

5
-
148 m2
1997
15772074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin, Bielawska, 64m2 z dużym tarasem 50m2 25600455 15772074 830 000 zł I MIESZKANIE I 64 m2 + 50 m2 TARAS I KONSTANCIN-JEZIORNAPrzedmiotem sprzedaży jest przytulnie urządzone, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, z 50 m2 tarasem. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku wybudowanym w 2001 roku.Budynek...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

829 000 PLN (12 953 zł/m2)

3
1
64 m2
2001
15885399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka, dom + usługi - Cukiernia Buchman 27728791 15885399 Działalność gastronomiczna - cukiernia Konstancin-Jeziorna sprzedaż 8 799 000 zł 2862 m2 Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna, położona w samym centrum Konstancina - Jeziorny działka zabudowana o powierzchni 2862 m2. Nieruchomość położona jest p...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 799 900 PLN (3 075 zł/m2)

11
-
2862 m2
-
15857761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 300,9m2 / 750m2 Konstancin-Jeziorna 27133120 15857761 Konstancin - Jeziorna połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 działka 750m2 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 750 m2 (...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

4 499 000 PLN (14 997 zł/m2)

6
2
300 m2
2016
15762533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 239m2, działka 1495m2, Konstancin 25405876 15762533 Dom wolnostojący Konstancin - Jeziorna 239 m2 działka 1495 m2 2 499 000 zł Przedsprzedaż ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DLA KUPUJĄCEGO ZA OBSŁUGĘ INWESTYCJI PRZEZ BIURO NIERUCHOMOŚCI! NASZE WYNAGRODZENIE POKRYWA SPRZEDA...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 499 000 PLN (10 456 zł/m2)

8
3
239 m2
2026
15768230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Konstancin - Jeziorna, Rycerska, działka + dom 25537362 15768230 Sprzedaż dom 147m2 powierzchnia całkowita działka 1603m2 Konstancin - Jeziorna strefa A   1 845 000 złPrzedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na działce o powierzchni 1603 m2.Parter: salon z kominkiem z częścią...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 845 000 PLN (12 551 zł/m2)

6
2
147 m2
1985
15398750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662032 15398750 Sprzedam nowo wybudowany bliźniak  położony w prestiżowej dzielnicy Konstancin-Jeziorna przy ulicy Baczyńskiego. Ta niesamowita nieruchomość, z zbudowana w 2023 roku, oferuje przestronne wnętrza i jest otoczona pięknym ogrodem. Dzięki swojemu położen...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 350 000 PLN (10 385 zł/m2)

6
1
130 m2
2023
15888430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27814055 15888430 Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi doskonałe miejsce do życia dla osób ceniących bliskość przyrody...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 650 000 PLN (12 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1991
15628630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22815278 15628630 Działka pod rezydencję lub inwestycję Konstancin-Jeziorna, ul. WareckaPowierzchnia: 3915 m² Cena: Tylko 562 złm²Szukasz miejsca, które łączy prestiż, świetną lokalizację i realny potencjał inwestycyjny? Ta działka w Konstancinie-Jeziornie to propoz...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 200 000 PLN (562 zł/m2)

-
-
3915 m2
-
15802491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26267478 15802491 Dom o całkowitej powierzchni użytkowej 320 m2. Nieruchomość położona jest w Chylicach przy granicy z Konstancin-Jeziorną, na działce o pow. 1020 m2. Dom składa się z 8 pokoi, 2 łazienek, kuchni z jadalnią, kilku pomieszczeń gospodarczych, garażu na 2...

Konstancin-Jeziorna (Chylice) (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 950 000 PLN (9 219 zł/m2)

8
-
320 m2
2003
15316461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15612987 15316461 Działka położona w miejscowości Konstancin Jeziorna.Powierzchnia działki 2650m2Na działce znajduję się dom ok 100m2 z możliwością rozbudowy postawienia nowego. W budynku 5 lat temu wykonano remont zew. Ocieplenie wymiana okien.MPZP - Teren zabudowy m...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 650 000 PLN

-
-
2650 m2
-