• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Góra Kalwaria

Znalezionych ofert: 47

15863293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242315 15863293 Jeśli poszukują Państwo działki pod budowę domu jednorodzinnego, w miejscu gdzie można odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się spokojem, bliskością lasu, a jednocześnie świetnym dojazdem do Warszawy (stacja PKP Czachówek Południowy w odległości 1 km...

Góra Kalwaria (Czachówek) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

230 000 PLN (206 zł/m2)

-
-
1118 m2
-
15819231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26597275 15819231 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAgencjom nieruchomości dziękuję, ale zapraszam z klientami.Działka nr 7021, budowlano-usługowa położna bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul. Wolska), w centrum wsi Dobiesz.Media dostępne w drodze: woda,...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

429 000 PLN (287 zł/m2)

-
-
1497 m2
-
15819230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26596176 15819230 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerAgencjom nieruchomości dziękuję, ale zapraszam z klientami.Działka nr 7022, budowlano-usługowa położna bezpośrednio przy drodze asfaltowej (ul. Wolska), w centrum wsi Dobiesz.Media dostępne w drodze: woda,...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

339 000 PLN (288 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15762743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25411198 15762743 Działka budowlana w otulinie lasu.Czersk – Twoje miejsce na ziemi!Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w otoczeniu natury, z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka to doskonała propozycja dla Ciebie!Położona w malowniczej okolicy Czerska, historyc...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

260 000 PLN

-
-
1192 m2
-
15722124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616765 15722124 Marzysz o przestronnym mieszkaniu z ogrodem, które zapewni Ci prywatność i ciszę, a jednocześnie bliskość natury? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania!Powierzchnia: 73 m²Ogród: 140 m² z tarasem3 pokoje: salon, 2 sypialnie, oddzielna kuchniaKomórk...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

720 000 PLN (9 862 zł/m2)

3
1
73.01 m2
2016
15245976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13703991 15245976 Mieszkanie 4 pokojowe (3 sypialnie + salon) położone na trzecim piętrze bloku sprawnie zarządzanego przez spółdzielnię mieszkaniową (czynsz 9,04zl za 1m2 wraz z c.o.+ opłaty licznikowe).Lokal mieszkalny posiada dwie sypialnie usytuowane w jednej częś...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

615 000 PLN (7 593 zł/m2)

4
1
81 m2
1990
15760007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25348941 15760007 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym zamieszkałym jedynie przez osiem rodzin na w sumie dwóch poziomach.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z dużego pokoju (okna na dwie strony pn. i wsch.) 26.9m2, korytarza 10...

Góra Kalwaria (Centrum) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

475 000 PLN (7 197 zł/m2)

2
1
66 m2
1975
15641642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23085583 15641642 Mieszkanie położone na osiedlu przy ulicy Skierniewickiej sprawnie zarządzanym przez spółdzielnie mieszkaniową.Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku, i składa się z:-przedpokoju,-dwóch sypialni (jedna na wschód, druga na zachód,-kuchn...

Góra Kalwaria (Góra kalwaria-skierniewicka) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

540 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15579708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21750183 15579708 Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna).Działka położona przy lokalnejwewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne.Prąd, ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

299 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1020 m2
-
11937895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51833 11937895 ! JEDYNA TAKA DZIAŁKA W OKOLICY !!!Działka zlokalizowana w miejscowości Tomice w bliskim sąsiedztwie firmy Fackelmann. Nieruchomość o powierzchni 3698m2 (55x67) z dostępem do wszystkich mediów miejskich, objęta miejscowym planem zagospodarowania, któ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

555 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3698 m2
-
15670025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23625561 15670025 Klimatyczny dom usytuowany w podwarszawskiej miejscowości Kąty.Budynek parterowy wybudowany wg. projektu Murator C 223 Dom Finezyjny, oddany do użytkowania w 2016 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 150 m2 z garażem w bryle budynku na dwa samochody, u...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 595 000 PLN (10 633 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15606805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22347976 15606805 Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Góra Kalwaria bezpośrednio przy ulicy Norberta Adamowicza po obydwu jej stronach.Szerokość działek na całej ich długości to 47m, i w sumie składa się z trzech działek:-8525m2 (47x190) w MPZP (oznaczenie 1PS) ...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 300 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
19730 m2
-