• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Góra Kalwaria Góra Kalwaria

Znalezionych ofert: 47

13501149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 113933 13501149 Działka położona we wsi Obręb około 5 km od Góry Kalwarii w kier. Grójca ok 200 m od drogi krajowej nr 50. Działka leśna las ok 50-60 lat w przeważającej mierze sosnowy z dębami i brzozą i oczywiście z grzybami różnego gatunku. Do sprzedania dział...

Góra Kalwaria (Obręb) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

260 000 PLN

-
-
41100 m2
-
13501163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 97627 13501163 Działka połóżona we wsi Potycz ok 6 km od Góry Kalwarii w kier, Warki Usytuowana blisko lasu ciche spokojne okolice do drogi Góra Kalwaria -Warka ok 1,5 km do płanowanej obwodnicy ok 7 km. Miżliwość zakupienia jednej działki z wydanymi warunkami ...

Góra Kalwaria (Potycz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

686 000 PLN

-
-
19600 m2
-
13501227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 97648 13501227 Działka położona w miejscowości Wólka Załęska ok 3 km od Góry Kalwarii , 12 km od Piaseczna i Konstancina. Działka w kształcie trapezu o wym ok. 33 x 150 m pow ok 5000 m2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego ( tereny oznaczone 27MN i 26...

Góra Kalwaria (Wólka załęska) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

900 000 PLN

-
-
5000 m2
-
13501254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 113928 13501254 Dzialka rolna pbez możliwości zabudowy położona we wsi Obręb Do sprzedania działka o pow. 2300 m kw położona przy rzeczce Czarna cena 30 zł za m kw. wiecej ofert na www.sylmar.com.plTreść ogłoszenia nie stanowi oferty handłowej zgodnie z Kodeksem cy...

Góra Kalwaria (Obręb) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

69 000 PLN

-
-
2300 m2
-
14068406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 102957 14068406 Działka położona w okolicach Marianek . Możliwość wystąpienia o warunki zabudowy.obecnie działka użytkowana rolniczo jako łąka . Woda , energia około 150 m Do kupienia kilka działek o powierzchni od 1100 m2 do 2345 m2 w cenie 150 zł za m2 Cena do...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

165 000 PLN

-
-
1100 m2
-
13501239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 113936 13501239 Nieruchomośc położona w Czersku około 4 km od Góry Kalwarii , położone w okolicy Jeziora Czerskiego Grunty częściowo zabudowane : --- dom drewniany z bala ok 70 lat w dośc dobrym stanie o pow ok 50 m2 --- dom letniskowy drewniany ok 35 m 2 --- n...

Góra Kalwaria (Czersk) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 200 000 PLN

-
-
15588 m2
-
13501209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 97632 13501209 Działka położona we wsi Potycz około 7 km od Góry Kalwarii Działka rola obecnie w części około 3 ha sad. Działka położona z tyłu za zabudowaniami. Woda energia około 50 mcena 450 000 zł do negocjacjiwięcej ofert na www.sylmar.com.plTreść ogłoszeni...

Góra Kalwaria (Potycz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

450 000 PLN

-
-
50300 m2
-
15848202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935039 15848202 Działka budowlana 800m2 w Górze Kalwarii .Media; prąd, woda, Internet światłowód , gaz i kanalizacja w ulicyJest możliwość zwiększenie powierzchni o sąsiadującą działkę do 1500m2. Ładna spokojna okolica w pobliżu lasu. Teren suchy, na działce kilka ł...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

270 000 PLN

-
-
800 m2
-
15885088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717118 15885088 Marzysz o miejscu, gdzie Twoja rodzina znajdzie spokój, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa działka w Baniocha to idealna propozycja dla tych, którzy pragną zbudować swój wymarzony dom jednorodzinny, tworząc azyl z dala od miejskiego zgiełku, ...

Góra Kalwaria (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

570 000 PLN (319 zł/m2)

-
-
1785 m2
-
15888125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27803130 15888125 Dom wolnostojący 209 mkw, Konstancin – Jeziorna, SolecOferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 209 mkw, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości Solec, tuż obok Konstancina-Jeziorny. Nieruchomość usytuowana jest...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 740 000 PLN (8 325 zł/m2)

5
2
209 m2
2013
15595516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22077395 15595516 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, zapewniając swoim przyszłym mieszkańcom komfort oraz bl...

Góra Kalwaria (Czarny las) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

459 900 PLN (144 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15803193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26288499 15803193 Zapraszam na prezentację nieruchomości w Wojciechowicach :OPIS NIERUCHOMOŚCI :Budynek składa się z parteru o wysokości pomieszczeń ok. 3,50 mkw i powierzchni ok. 190 mkwwysokiego parteru o wysokości pomieszczeń 2,60mkw i powierzchni ok. 190 mkw, oraz...

Góra Kalwaria (Wojciechowice) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 699 000 PLN (4 471 zł/m2)

6
2
380 m2
1985