• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Góra Kalwaria Góra Kalwaria

Znalezionych ofert: 47

15897645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28007677 15897645 Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m², położone na obrzeżach Góry Kalwarii, kilka minut drogi od stacji PKP, skąd pociągiem dojedziesz w 20 minut! do Piaseczna, 34 min. lotnisko Chopina, a 48 min. na stację Warszawa Zachodn...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

539 000 PLN (11 229 zł/m2)

3
1
48 m2
1986
15866595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321029 15866595 Nowy, bez PCC, 0% prowizji od kupującego. Wyjątkowa willa w otoczeniu natury – komfort, przestrzeń i ponadczasowa architektura.Zapraszamy do odkrycia niezwykłego, wolnostojącego domu o powierzchni 260 m², położonego na zagospodarow...

Góra Kalwaria (Solec) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 150 000 PLN (8 269 zł/m2)

6
2
260 m2
2017
15895461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962902 15895461 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 172 m², zrealizowanego w standardzie deweloperskim, z dbałością o każdy szczegół i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Nieruch...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

960 000 PLN (5 581 zł/m2)

4
2
172 m2
2025
15897402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002005 15897402 Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w samym centrum Góry Kalwarii.To oferta dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w centrum miasta z ciszą i dostępem do natury. Budynek zn...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

635 000 PLN (13 285 zł/m2)

3
1
47.8 m2
1976
15895678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962251 15895678 Góra Kalwaria Działka budowlana MNU 984 m² Potencjał inwestycyjnyCena: 320 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MNU - zabudowa mieszkaniowo-usługowaSą miejsca, które nie muszą krzyczeć, by przyciągać uwagę. Ta działka w Górze Kalw...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

305 000 PLN

-
-
984 m2
-
15891289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27893943 15891289 Do sprzedaży PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY 154 m DZIAŁKA 1250 m GARAŻ 2-STANOWISKOWY BLISKO WARSZAWYNowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy , idealny dla rodziny szukającej prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnac...

Góra Kalwaria (Dobiesz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 199 000 PLN (7 786 zł/m2)

4
2
154 m2
2025
15812202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26468761 15812202 Na sprzedaż parterowy dom w trakcie budowy 106,65 m działka 962 mNa sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 104 m, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 962 m. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie...

Góra Kalwaria (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

970 000 PLN (9 151 zł/m2)

4
1
106 m2
2026
12343811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 84124 12343811 Do sprzedaży dom z 2010 o powierzchni użytkowej 124m2 położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 3200m2 przy ścianie lasu. Rozkład domu:Parter-kuchnia umeblowana i wyposażona z oknem, jadalnia z salonem z kominkiem i wyjściem na duż...

Góra Kalwaria (Góra kalwaria) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 350 000 PLN (10 887 zł/m2)

4
-
124 m2
2010
11882754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 81384 11882754 Do sprzedaży działka o powierzchni ok. 19800 mkw. położona przy ulicy asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Wym. działki ok 105x185m.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana ...

Góra Kalwaria (Kąty) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 277 000 PLN

-
-
19800 m2
-
15718663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24553496 15718663 Działka budowlana polożona w okolicach Marianek , dobra lokalizacja , ciche spokojne okolice. Aktualny plan zagospodarowania z 20165 r treny oznaczone w planie 3MN3- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej , bliżniaczej , szeregowej z usługam...

Góra Kalwaria (Marianki) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

462 500 PLN

-
-
1850 m2
-
15771124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570472 15771124 Nieruchomość położona na tzw. parceli w Górze Kalwaria okolice centrum miasta blisko sklepy szkoła przystanek autobusowy , stacja kolejowa i inne usługi. Dom solidnie zbudowany , powierzchnia zabudowy 120m2 , powierzchnia całkowita 215 m2 ( pięć pok...

Góra Kalwaria (Centrum) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
2
120 m2
-
13501091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1801280 13501091 Nieruchomość położona we wsi Potycz ok 7 km od Góry Kalwarii Działka WYDANE WARUNKI ZABUDOWY (przed ustawą ......, może kupić każdy !!!!) na budynek dwulokalowy (tzw. bliźniak) z garażami w bryle budynku o łącznej powierzchni zabudowy 250 m kw....

Góra Kalwaria (Potycz) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

180 000 PLN

-
-
3270 m2
-