• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Baniocha

Znalezionych ofert: 16

15863340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 4 pokoje 84 m2 ogród 259 m2 Baniocha 27243621 15863340 780 000 zł SPRZEDAŻ DOM 84,30 m2 BANIOCHA GMINA GÓRA KALWARIAOFERTA BEZ PODATKU PCC !!!NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!KOMPAKTOWE DOMKI POD WARSZAWĄ !!! KAMERALNE OSIEDLE !!!DOSTĘPNE LOKALE NR 1 i 2Zdjęcia gotowych domów przedstawiają uk...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

780 000 PLN (9 286 zł/m2)

4
2
84 m2
2027
15897435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28003316 15897435 Oferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z 1981 roku o powierzchni ok. 240 m², położony w niewielkiej podwarszawskiej wsi Baniocha (powiat piaseczyński). Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie codziennego życia, a jej przemyślan...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 339 000 PLN (5 579 zł/m2)

7
3
240 m2
1981
14188091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105169 14188091 Do sprzedania działka 3000m.kw.położona blisko lasu , z mozliwością podziału na 2 działki po 1500m.Woda , prąd i kanalizacja przy działce.szerokość 21 , długość 138Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilne...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

500 000 PLN (167 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15271213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14355453 15271213 Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, idealna zarówno pod bazy i składy, jak i zabudowę usługową lub mieszkalną jednorodzinną dla przyszłego właściciela. Położona zaledwie około 400 metrów od trasy Piase...

Baniocha (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 793 000 PLN

-
-
8149 m2
-
6203928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 255024 6203928 Na sprzedaż dostępna jest atrakcyjna działka o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, idealna zarówno pod bazy i składy, jak i zabudowę usługową lub mieszkalną jednorodzinną dla przyszłego właściciela. Położona zaledwie około 400 metrów od trasy Piase...

Baniocha (Baniocha) (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 155 000 PLN

-
-
3300 m2
-
15892677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27899512 15892677 Bardzo ładna działka budowlana 3539m2 w Baniosze, gm. Góra Kalwaria, na terenach zielonych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Działka na nowym ekskluzywnym osiedlu. Wszys...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 592 550 PLN

-
-
3539 m2
-
15892673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27899511 15892673 Bardzo ładna działka budowlana 2500m2 w Baniosze, gm. Góra Kalwaria, na terenach zielonych, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Działka na nowym, ekskluzywnym osiedlu, w kształcie pro...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 125 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15771125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25570471 15771125 Nieruchomość polożona w miejscowości Baniocha przy lesie i stawach , cicha spokojna okolica wokół zabudowa jednorodzinna wolnostojąca . Blsko szkoła , sklepy , koścół i inne niezbędne usługi. Do Piaseczna i Konstancina Jeziorny około 5 km , Warszaw...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 220 000 PLN (7 531 zł/m2)

6
2
162 m2
-
13501146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97630 13501146 Nieruchomość położona w miejsowości Baniocha przy trasie krajowej nr 79 w planie zagospodarowania tereny 12 U ( tereny usługowe , biura , handel usługi hotelarskie i gastronomiczne , motoryzacyjne , składy i magazyny z dopuszceniem 2 lokali mieszka...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 200 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15667109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23591592 15667109 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący – Baniocha, ul. Puławska NOWA CENA !Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 170 m² (powierzchnia użytkowa 122,3 m²), położony w miejscowości Baniocha, przy ul. Pu...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 049 000 PLN (6 171 zł/m2)

5
2
170 m2
2012
14589882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 51945 14589882 Nieruchomość o powierzchni 16.438m2 położona w miejscowości Baniocha Wieś pomiędzy dwiema drogami (PiaskowaPrzemysłowa) w gminie Góra Kalwaria. Usytuowana w odległości około 400 m od drogi krajowej nr 79 - ul. Puławskiej.Działka kształtem zbliżona d...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

3 450 000 PLN

11
-
16438 m2
-
14587826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51939 14587826 Nieruchomość o powierzchni 16.438m2 położona w miejscowości Baniocha Wieś pomiędzy dwiema drogami (PiaskowaPrzemysłowa) w gminie Góra Kalwaria. Usytuowana w odległości około 400 m od drogi krajowej nr 79 - ul. Puławskiej.Działka kształtem zbliżona d...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

3 450 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
16438 m2
-