• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Adamowizna

Znalezionych ofert: 28

15887687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27791159 15887687 Lokal narożny w budynku dwulokalowym na zamkniętym osiedlu.Kameralne osiedle położone wśród nowej zabudowy i terenów zielonych.Każdy z lokali ma powierzchnię 140 m2 na działkach od 350 m2 do 450 m2.Budowany z użyciem dobrej jakości materiałów.Parter:...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

895 000 PLN (6 393 zł/m2)

5
1
140 m2
2025
15651287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23334843 15651287 Działka budowlana 4111 m² – Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 4111m², położona w miejscowości Adamowizna, w gminie Grodzisk Mazowiecki (powiat grodziski), w bezpośre...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 398 000 PLN (340 zł/m2)

-
-
4111 m2
-
15863164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27239414 15863164 Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący w Adamowiznie kGrodziska Maz. posadowiony na urokliwej dużej działce 1630 m2. W skład domu wchodzi:Parter:- Przedsionek - Mała łazienka 4,5 m2- Duży salon 60 m2- Aneks kuchenny 12 m2- Sypialnia 20 m2Półpiętro ok ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
2
180 m2
2000
15879168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610519 15879168 Na sprzedaż działka budowlana 1500 m2 - Adamowizna, gm. Grodzisk MazowieckiLokalizacja:Spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, z dobrym dojazdem do Grodziska Mazowieckiego.Parametry działki:- powierzc...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

650 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15879073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27607719 15879073 Na sprzedaż urokliwa działka budowlana w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona w otoczeniu niezabudowanych działek oraz w bezpośrednim sąsiedztwie lasu z licznymi ścieżkami spacerowymi i rowerowymi idealna dla osób ceniących ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

540 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15841560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791815 15841560 Nowoczesna willa dwulokalowa 2025 Adamowizna k. Grodziska MazowieckiegoWyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnej cenie!Szukasz nowoczesnego domu, który łączy wysoki standard, prywatność i świetną lokalizację a przy tym oferuje realną wartość za rozsąd...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 049 000 PLN (9 283 zł/m2)

4
-
113 m2
2025
15872567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27498441 15872567 Działka budowlana 1500 m Adamowizna spokojna okolica w pobliżu Grodziska MazowieckiegoKomfort życia w otoczeniu zieleni, blisko miastaNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m położona w cichej i zielonej części Adamowizny. To idealna propozycja pod...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

520 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15100900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9828547 15100900 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15101549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9838011 15101549 NIERUCHOMOŚĆBliźniak w Adamowiźnie. W skład domu o powierzchni 122m2 wchodzą: wiatrołap, salon z jadalnią i aneksem kuchennym o powierzchni 30m2 oraz dwie łazienki. Na piętrze znajdują się aż cztery sypialnie (12,5m2, 15m2, 11m2, 10m2), co daje wiele...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

909 000 PLN (7 451 zł/m2)

5
2
122 m2
2022
15838807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26732396 15838807 Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położonego w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow.6,2 m oraz łazienka o pow. 2,0 m. Na piętrze trzy syp...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

960 000 PLN (8 136 zł/m2)

4
-
118 m2
2026
15838806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26732397 15838806 Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali - każdy po 118,7 m2. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Wiatrołap o pow. 6,2 ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 920 000 PLN (8 101 zł/m2)

8
-
237 m2
2026
15649297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23290687 15649297 Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością prowadzenia usług n...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

530 000 PLN

-
-
1584 m2
-