• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Żółwin

Znalezionych ofert: 27

15884764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27711255 15884764 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2506 m2 w Żółwinie koło Podkowy LeśnejGrodziska Maz.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 32 m x ok 80 m.Na działce skrzynka z prądem.Woda w trakc...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 127 700 PLN

-
-
2506 m2
-
15884765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27711256 15884765 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2834 m2 w Żółwinie koło Podkowy LeśnejGrodziska Maz.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 119 m x ok 26 m.W drodze przy dzia...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 275 300 PLN

-
-
2834 m2
-
15618027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22554266 15618027 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 971 m2 w południowej części Żółwina tuż obok Lasu Młochowskiego. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta i wymiarach 33 x 30 metrów z dojazdem z dwóch stron - od wschodu i od północy. Nieruchomość leż...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

572 000 PLN

-
-
971 m2
-
15757521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25302400 15757521 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 46050 m2 w Żółwinie koło Grodziska MazPodkowy Leśnej.Działka przy powiatowej drodze asfaltowej.Działka w kształcie zbliżonym do trójkąta o szerokości od drogi ok 195 m, boki po ok 452 i 467 m.W drodze prz...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

11 973 000 PLN

-
-
46050 m2
-
15548446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20912873 15548446 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Żółwinie na granicy z Podkową Leśną.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej (wysypana tłuczniem) z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 25 m x ok 43 m.Na d...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 342 000 PLN

-
-
1100 m2
-
14070329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 103002 14070329 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 127200 m2 z możliwością zabudowy bliźniaczej w Żółwinie.Działka przy drodze asfaltowej. Szerokość od drogi ok 230 m, długość ok 460 m.Na działce prąd 3faz, gaz, telefon. Woda przy działce.Na działce budyn...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN

-
-
127200 m2
-
15826851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26610760 15826851 Na sprzedaż działka budowlana w cichej i spokojnej okolicyOferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną wśród zabudowy jednorodzinnej, w otoczeniu zieleni i spokoju.To idealne miejsce dla osób, które pragną zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, a...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

520 000 PLN

-
-
1078 m2
-
15838941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737544 15838941 Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 111 m, położony w spokojnej części Żółwina, w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych.Dom składa się z...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 900 000 PLN (17 117 zł/m2)

4
1
111 m2
2022
15858434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149401 15858434 Nowoczesny, energooszczędny dom parterowy na sprzedaż 110 m², działka 1000 m², las, cisza, prywatność i doskonała lokalizacja blisko miastaNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący parterowy, wybudowany w 2022 roku, położony na dużej i pięk...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 849 000 PLN (16 809 zł/m2)

4
1
110 m2
2022
15868703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27388836 15868703 Nowy Etap - oddany do użytkowania kwiecień - maj 2026rNa sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 146m2 na działce 500m2.Nieruchomość zlokalizowana w niezwykle pięknym i malowniczym otoczeniu w miejscowości ...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 199 000 PLN (8 212 zł/m2)

5
-
146 m2
2026
15606584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332144 15606584 Oferta dla dewelopera! Grunt o powierzchni 12,72 ha pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.Działka znajduje się w miejscowości Żółwin obok Podkowy Leśnej.Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którego wynika , iż minimalna powi...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

31 800 000 PLN (251 zł/m2)

-
-
126900 m2
-
15711443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24402575 15711443 Na sprzedaż działka o powierzchni  900 m² Żółwin gm. BrwinówNa sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 900 m², w kształcie zbliżonym do kwadratu, położoną w miejscowości Żółwin (gm. Brwinów), zaledwie czwarta w linii zabudowy od ...

Żółwin (Mazowieckie, gm. Brwinów)

460 000 PLN (511 zł/m2)

-
-
900 m2
-