• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 687

15857856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27134469 15857856 Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy .4 pokoje.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 882 PLN (66 zł/m2)

4
-
73.98 m2
-
15857783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27134243 15857783 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 11035 m² położona w zielonej miejscowości Ojrzanów zaledwie 30 km od Warszawy.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MP...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

2 198 000 PLN

-
-
11037 m2
-
15857779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27133497 15857779 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle BairdaKopernika).Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 44 m x ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 655 000 PLN

-
-
2521 m2
-
15854010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27069248 15854010 Moduł biurowy 76 m m.kw. w centrum Warszawy .4 pokoje.Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony jest od głównego dworca kolejowego w mieście (PKP Warszawa Centralna) o o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 025 PLN (66 zł/m2)

4
-
76.14 m2
-
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 385 000 PLN (18 716 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
12940765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1249852 12940765 Działka budowlano - usługowa w Markach, o powierzchni 1798 m2.Działka o kształcie nieregularnym.Oznaczenie działki wg MPZP - 163 MU. Wszystkie media w drodze.Jest PZP, przewiduje zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową do 3 kondygnacji naziemn...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 600 000 PLN

-
-
1798 m2
-
15890613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27882445 15890613 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m², położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.To idealna propozycja dla firm poszukujących miejsca do prowadzenia ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15889944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865015 15889944 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1030 m2 w Falentach Nowych.Działka przy prywatnej drodze częściowo utwardzonej, częściowo gruntowej w 3 linii zabudowy od drogi gminnej.Działka w kształcie prostokątakwadratu o szerokości od drogi ok 30 m...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

824 000 PLN

-
-
1030 m2
-
15889335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27847570 15889335 Rezydencja pod Orłem 135m. Garaż,Mokotów,1 min do metra. 15min do CentrumMieszkanie do wynajęcia – 4 pokojowe, 135 m², 9p, garaż Rezydencja pod Orłem, ul. Bukowińska, Warszawa MokotówApartament na ul. Bukowińskiej 24a, w Rezydencji pod Orłem, 2 minut...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
135 m2
2000
15889225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846186 15889225 3 pokoje Zieleń, cisza, blisko metraNa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,55 m², położone na 3. piętrze w kameralnym, 5-piętrowym budynku z windą na zielonym i spokojnym osiedlu inspirowanym stylem śródziemnomorskim.Osiedle wyróżnia się...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (13 884 zł/m2)

3
1
57.55 m2
2007
15888465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814306 15888465 Mieszkanie o powierzchni 88 m² znajduje się na 8 piętrze. Składa się z:- czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą ścieralności oraz gres.Wymienione instalacje CO i piony wodno k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
2
88 m2
1981
15888003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27799676 15888003 Do sprzedaży działka budowlana, położona obok lasu, przy drodze asfaltowej, otoczona polami i lasami, co sprawia, że otoczenie jest spokojne i malownicze.Znajduje się zaledwie 15 minut od stacji metra, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejs...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN

-
-
900 m2
-