• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 162

15573602 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609727 15573602 Do wynajęcia biuro o powierzchni 35,40 m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 402 PLN (68 zł/m2)

11
-
35.4 m2
1980
15573558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609641 15573558 Do wynajęcia magazyn o powierzchni 8,10m2. Lokal położony na parterze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoMagazyn w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 PLN (68 zł/m2)

11
-
8.1 m2
1980
15565605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21462043 15565605 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego lokalu położonego w prestiżowym sąsiedztwie ulicy Marszałkowskiej. Lokal znajduje się naprzeciwko dworca kolejowego oraz kilka kroków od stacji metra, co czyni go doskonałym miejscem zarówno ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 000 PLN (34 783 zł/m2)

1
-
92 m2
1905
15565129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21448295 15565129 Do wynajęcia lokal - 95m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).Ilość pomieszczeń: 4 z możliwością dowolnego podziału .V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus aneks kuchenny. Cena najmu 6...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 175 PLN (65 zł/m2)

5
-
95 m2
-
15555077 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087765 15555077 Do wynajęcia moduł biurowy 144 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalet...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 797 PLN (68 zł/m2)

8
-
144 m2
-
15524060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20478198 15524060 Do wynajęcia moduł biurowy 262,1 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w win...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 826 PLN (68 zł/m2)

6
-
262 m2
-
15514405 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20225001 15514405 Do wynajęcia biuro 320 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 560 PLN (58 zł/m2)

12
-
320 m2
1999
15501877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19962494 15501877 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 81 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście ).Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Klimatyzacja.-budynek biurowy w doskonałej lokalizacji -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsc parkingowych -Ara...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 075 PLN (75 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15484810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19598457 15484810 Do wynajęcia moduł biurowy 204 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 879 PLN (68 zł/m2)

8
-
204 m2
-
15452084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18877086 15452084 Lokal biurowy w centrum Warszawy.DOSTĘPNA POWIERZCHNIA: 301,3 mkw Ilość pomieszczeń: 12 z możliwością podziału. Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 65 zł m2 netto + 28...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 584 PLN (65 zł/m2)

12
-
301.3 m2
-
15594470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22052496 15594470 Do wynajęcia lokal - 24,5 m.kw. w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 28,5 zł m2 eksploatacja . Cena ob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 PLN (60 zł/m2)

1
-
24.5 m2
-
15573605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609731 15573605 Do wynajęcia biuro o powierzchni 22,60 m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 533 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.6 m2
1980