• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 161

15885555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733876 15885555 Do wynajęcia: biuro o pow. 40 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy prowizji od Najemc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (86 zł/m2)

2
-
40 m2
1999
15857111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114019 15857111 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 102 PLN (53 zł/m2)

11
-
590 m2
2008
15885634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734225 15885634 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (639 zł/m2)

1
-
12 m2
2015
15885631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734221 15885631 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------------Be...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 335 PLN (404 zł/m2)

2
-
38 m2
2015
15885561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733878 15885561 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 752 PLN (86 zł/m2)

1
-
32 m2
1999
15885558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27733877 15885558 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 48 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 128 PLN (86 zł/m2)

1
-
48 m2
1999
15857104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114017 15857104 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 128 PLN (60 zł/m2)

11
-
336 m2
2008
15885613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734184 15885613 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12,01 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 PLN (45 zł/m2)

1
-
12 m2
1990
15885626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734183 15885626 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 6 osób w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

120 PLN (10 zł/m2)

1
-
12 m2
2017
15881689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734178 15881689 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1099 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 366 PLN (69 zł/m2)

12
-
1099 m2
2012
15885620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734179 15885620 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 PLN (55 zł/m2)

1
-
13 m2
1970
15885615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734185 15885615 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (575 zł/m2)

1
-
12 m2
2006