• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 216

15737634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24887959 15737634 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 29 osób, na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozycji najemcy.Za...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 500 PLN (545 zł/m2)

1
-
78 m2
1996
15289966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 14880131 15289966 Magazyn o pow. 3300 m2 z wydzieloną powierzchnią biurową do wynajęcia, na warszawskim Targówku w okolicach Ronda Żaba, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIMagazyn do wynajęcia razem z powierzchnią b...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

75 911 PLN (23 zł/m2)

1
-
3300 m2
1970
15859915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27178795 15859915 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 7 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 100 PLN (575 zł/m2)

1
-
28 m2
2006
15859855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27176965 15859855 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 1135 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Al. Wilanowska, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: Katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

97 908 PLN (86 zł/m2)

12
-
1135 m2
2022
15859162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27164985 15859162 niedaleko CH Galeria Mokotów-----------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomoś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 936 PLN (70 zł/m2)

4
-
114 m2
2015
15856789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27106213 15856789 Warszawa- Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 250 PLN (328 zł/m2)

1
-
16 m2
2020
15847338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906406 15847338 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

116 431 PLN (76 zł/m2)

5
-
1528 m2
1998
15840078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26765522 15840078 Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden umeb...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 200 PLN (378 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15837018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724581 15837018 Warszawa - Do wynajęcia: budynek biurowy o pow. 1448 m2 na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez prowizji od Najemcy------------Budynek oferuje Naj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

79 640 PLN (55 zł/m2)

12
-
1448 m2
2006
15836943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26723635 15836943 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 105 PLN (93 zł/m2)

1
-
1114 m2
2008
15836941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26723634 15836941 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 435 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 649 PLN (93 zł/m2)

1
-
435 m2
2008
15830856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680042 15830856 Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 571 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 891 PLN (38 zł/m2)

4
-
571 m2
2015