• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 733

15590505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21979434 15590505 Czy pragniesz miejsca, gdzie codzienność stanie się wypoczynkiem, a każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków i widoku zieleni za oknem? Ten dom w Stefanowie przy ul. Letniskowej to więcej niż nieruchomość – to spełnienie marzeń o życiu wśród natury, ...

Stefanowo (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

2 199 000 PLN (9 561 zł/m2)

4
2
230 m2
2015
15473293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki dom jednorodzinny Warszawa Wawer 19359578 15473293 Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny trzypoziomowy segment na zamkniętym, kameralnym małym osiedlu, położony w najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy jaką jest Wawer. Dom to nowocześnie zaprojektowany, wybudowany w wysokim s...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (11 563 zł/m2)

4
1
128 m2
2024
15457187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM 125 m z ogrodem 250m2, Tarczyn/Przypki 18996725 15457187 Mam przyjemność przedstawić Państwu  komfortowy, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 125,09 m2, położony w urokliwej miejscowości Przypki zlokalizowanej w otulinie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu niedaleko Tarczyna...

Przypki (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

895 000 PLN (6 832 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15763825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25432810 15763825 REZERWACJA!Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnej części Józefosławia, przy cichej i spokojnej ulicy Barwinka, w otoczeniu domów jednorodzinnych i zieleni. Starannie wykończony o powierzchni użytkowej 75 m² (powierzchnia całkowit...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 190 000 PLN (12 753 zł/m2)

3
1
93.31 m2
2019
15676144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23763623 15676144 Na sprzedaż dom z ,,duszą'', otoczony piękną roślinnością i położony w przyjaznej okolicy.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i klimatycznego domu położonego przy ul. Jana Długosza w Radomiu (os. Idalin). D...

Radom (Idalin) (Mazowieckie, gm. Radom)

690 000 PLN (3 833 zł/m2)

6
2
180 m2
1997
15774107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25646779 15774107 Na sprzedaż przestronny segment skrajny z dużym ogrodem, gotowym tarasem, nawodnieniem oraz pełnym wyposażeniem. Nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej komfortu i prywatności, a także dla osób zagranicznych – zakup nie wymaga zezwolenia na udz...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 320 000 PLN (10 313 zł/m2)

4
-
128 m2
2021
15728997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24754822 15728997 Wnętrze – przestrzeń, która oddycha Już od progu czuć tu harmonię. Na parterze czeka na Ciebie elegancki salon (36,18 m²) z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na ogród – idealne miejsce na rodzinne wieczory i spotkania z przyjaciółmi. Obok – jadalnia ...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 850 000 PLN (13 045 zł/m2)

6
2
218.48 m2
2007
15577609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705572 15577609 Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 200 m2, położony w spokojnej części Brwinowa, na ustawnej działce 850 m2. Budynek z 2014 roku, solidnie wykonany z betonu komórkowego i ocieplony styropianem (10 cm), łączy funkcjonalność z możliw...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

4
3
200 m2
2014
15775080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662784 15775080 Funkcjonalny dom w technologii kanadyjskiej, położony na zielonej działce 1000 m2 w cichej, rodzinnej okolicy.Parter: salon z wyjściem do ogrodu, otwarta kuchnia ze spiżarnią, pokój (gabinetsypialnia), łazienka, wiatrołap.Piętro: 3 sypialnie, łazienk...

Otrębusy (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 430 000 PLN (9 533 zł/m2)

5
1
150 m2
2025
15770576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25555450 15770576 Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny lokal mieszkalny usytuowany w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w Chylicach przy ulicy Sielskiej (na pograniczu z Konstancinem ).Kameralna okolica domów jednorodzinnych. Nieruchomość wybudowana w 2024 roku skład...

Chylice (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 990 000 PLN (10 507 zł/m2)

5
2
189.39 m2
2024
15600810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych-Mińsk Maz 22204348 15600810 Przedstawiam państwu nowoczesne osiedle domów wolnostojących w cenie mieszkania!! Osiedle znajduje się na przedmieściu MIŃSKA MAZOWIECKIEGO!Oferujemy Państwu przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 155 m², zlokalizowany na nowo pows...

Choszczówka Stojecka (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

890 000 PLN (5 742 zł/m2)

6
2
155 m2
2024
15627581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22786881 15627581 Mam przyjemność zaprezentować Państwu propozycje sprzedaży nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej położonych w najlepszej dzielnicy Łomianek - Dąbrowie Leśnej, przy cichej i spokojnej uliczce- Konwaliowej, po sąsiedzku z Kampinoskim Parkiem Na...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (9 886 zł/m2)

5
-
262 m2
2025