• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 47.5m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 720 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:
- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój i kuchnia),
- sypialni,
- salonu,
- łazienki,
- garderoby
oraz balkonu i przynależnej piwnicy o pow. 2,8 m2

Mieszkanie własnościowe

Mieszkanie po gruntownym remoncie – gotowe do zamieszkania.

Czynsz wynosi 700zł.

PARKING
- ogólnodostępny

OKOLICA
Lokalizacja przy ul. Bracławskiej na Pradze-Południe zapewnia komfort codziennego życia dzięki pełnej infrastrukturze dostępnej w najbliższej okolicy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, żłobek, przedszkole oraz szkoła podstawowa.

Dodatkowym atutem są tereny rekreacyjne i jeziorko, idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, co zapewnia łatwy dojazd do centrum Warszawy oraz innych dzielnic miasta.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896496
  • Data publikacji: 20 maja 2026 19:22 (37 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 7 / 7

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
AGENCJA PIÓREK HOUSE

AGENCJA PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX079
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15896496

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

720 000 PLN

15 158 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 47.5m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:
- sypialni,
- salonu,
- łazienki,
- garderoby
oraz balkonu i przynależnej piwnicy o pow. 2,8 m2

Mieszkanie własnościowe

Mieszkanie po gruntownym remoncie – gotowe do zamieszkania.

Czynsz wynosi 700zł.

PARKING
- ogólnodostępny

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
730 173 007, 530 835 079

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)