• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 33m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 676 400 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2005

Opis szczegółowy

OFERTA OFF MARKET, W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA.

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m² zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji "Mokotów Plaza".

Mieszkanie można przebudować i uzyskać oddzielną sypialnię z oknem według załączonego rzutu.

MIESZKANIE:
salon, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój.
DODATKOWO:
balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne 69 700 zł.
LOKALIZACJA, KTÓRA OSZĘDZA TWÓJ CZAS:
metro Wilanowska, tramwaje i pętla autobusowa,bezpośrednie sąsiedztwo centrum biznesowego Mokotowa,pełna infrastruktura.
BEZPŁATNE UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:
basen,sala fitness,tenis stołowy, bilard, dart.
Zapraszam do kontaktu :)

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893112
  • Data publikacji: 14 maja 2026 20:07 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 6 / 14

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Dominika Rahoisha

Dominika Rahoisha

+48XXXXXX812
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15893112

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

676 400 PLN

20 497 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Dominika Rahoisha

+48793121812

Główne cechy:

  • Powierzchnia 33m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2005

Opis - Mieszkanie

OFERTA OFF MARKET, W TRAKCIE PRZYGOTOWANIA.

MIESZKANIE:
salon, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój.
DODATKOWO:
LOKALIZACJA, KTÓRA OSZĘDZA TWÓJ CZAS:
BEZPŁATNE UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:
basen,sala fitness,tenis stołowy, bilard, dart.
Zapraszam do kontaktu :)

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893112
  • Data publikacji: 14 maja 2026 20:07 (5 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 6 / 14