• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 5 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1973

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji Saska Kępa przy ul. Afrykańska 12, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy - ok. 15 minut. Dużym atutem lokalizacji jest przedszkole znajdujące się bezpośrednio naprzeciwko budynku. Także blisko się znajdują park Skaryszewski oraz liczne sklepy i bazarek.
W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, punkty usługowe. Bardzo dobra komunikacja z całą Warszawą.
Szczególne warunki i klimat do aktywnego wypoczynku zapewnia ul. Francuska wypełniona życiem kulturalnym i towarzyskim oraz Park Skaryszewski.
Układ mieszkania:
- salon z wyjściem na balkon
- pokój 1
- pokój 2
- oddzielna kuchnia
- łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, WC
- korytarz z szafą
Kuchnia wyposażona jest w sprzęt AGD: zmywarkę, lodówkę, kuchenkę gazową, piekarnik.
Dodatkowy atut to miejsce parkingowe za szlabanem, dostępne wyłącznie dla mieszkańców.
Mieszkanie po remoncie, wymagana kaucja. Zapraszamy do kontaktu: XXXXX502.

Telefon: XXXXX502 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891355
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:52 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-południe ,
Marcin

Marcin

+48XXXXXX502
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Warszawa, Praga-południe

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891355

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 000 PLN

104 zł/m2
Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Marcin

+48733060502

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1973

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Układ mieszkania:
- salon z wyjściem na balkon
- pokój 1
- pokój 2
- oddzielna kuchnia
- łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, WC
- korytarz z szafą
Mieszkanie po remoncie, wymagana kaucja. Zapraszamy do kontaktu: 733 060 502.

Telefon: 733060502

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891355
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:52 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 3