• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 35.13m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 625 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2022

Opis szczegółowy

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 2022

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- ustawna sypialnia z dużą szafą,
- elegancka łazienka z wanną,
- funkcjonalny przedpokój z zabudową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 3,94m2.

Czynsz administracyjny wynosi 531 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:
-miejsce parkingowe zewnętrzne — 28 000 zł (zakup obligatoryjny).

OKOLICA
Osiedle Park Leśny Rembertów to nowoczesna, kameralna inwestycja zapewniająca mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Teren osiedla jest zamknięty oraz monitorowany, a do dyspozycji mieszkańców pozostają zadbane części wspólne, cichobieżne windy, place zabaw oraz strefa sportowo-rekreacyjna. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych i spacerowych sprzyja codziennemu wypoczynkowi i aktywnemu stylowi życia.

Lokalizacja przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawny dojazd do centrum miasta i tras S2 oraz S17. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne, dzięki czemu wszystkie najważniejsze udogodnienia są dostępne na co dzień. W pobliżu znajdują się także popularne markety, takie jak Żabka, Biedronka i Kaufland.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891342
  • Data publikacji: 14 maja 2026 16:46 (7 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 5

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Rembertów ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Rembertów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15891342

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

625 000 PLN

17 791 zł/m2
Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 35.13m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2022

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku

Rok budowy: 2022

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 35,13m2 składa się z:
- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- ustawna sypialnia z dużą szafą,
- elegancka łazienka z wanną,
- funkcjonalny przedpokój z zabudową.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon 3,94m2.

Czynsz administracyjny wynosi 531 zł.

Mieszkanie własnościowe.

Do mieszkania przynależy:

OKOLICA

Zapraszam na prezentację nieruchomości.