• Nieruchomości woj. Mazowieckie

0%PCC, BEZ PROWIZJI, Penthouse 5 pokoje z tarasem

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 126m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 990 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Wyjątkowy apartament 126,5 m² z 4 sypialniami, przestronnym tarasem i 2 balkonami
Standard Premium | 0% PCC | Bez prowizji | Inwestycja w komfort i prestiż

Elegancja, przestrzeń i ponadczasowy design w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. To miejsce stworzone dla osób ceniących najwyższą jakość życia, komfort codzienności oraz prestiżową lokalizację, która harmonijnie łączy miejski rytm biznesowego Mokotowa z kameralnym charakterem Starego Służewca.

Apartament pełen światła i harmonii

Prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 126,5 m², usytuowany na 6 piętrze nowoczesnego apartamentowca. Starannie zaprojektowany układ wnętrz zapewnia doskonałą funkcjonalność, poczucie przestrzeni oraz prywatność domowników.

W skład apartamentu wchodzi:
- imponujący salon z aneksem kuchennym o powierzchni blisko 50 m²,
- cztery komfortowe sypialnie o powierzchniach 15 m², 11m,5 m², 10,5 oraz 9,5 m²,
- dwie przestronne łazienki,
- dodatkowa toaleta gościnna,
- duży taras o powierzchni 25m2 z bezpośrednim wyjściem z salonu oraz dwa balkony, które tworzą idealną przestrzeń do odpoczynku i spotkań.

Układ apartamentu w stanie deweloperskim więc daje szerokie możliwości indywidualnej aranżacji, odpowiadając zarówno potrzebom rodziny, jak i osób poszukujących luksusowej przestrzeni do życia i pracy.

Zakup bezpośredni - bez podatku PCC 2% oraz bez prowizji.

Prestiżowa lokalizacja - biznes, natura i wygoda

Inwestycja położona jest zaledwie 8 km od ścisłego centrum Warszawy, w doskonale skomunikowanej części Mokotowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
- Westfield Mokotów,
- renomowane szkoły i placówki edukacyjne,
- restauracje, kawiarnie i kameralne lokale usługowe,
- tereny zielone oraz infrastruktura rekreacyjna.

Bliskość metra, tramwajów i głównych arterii miasta pozwala komfortowo zarządzać czasem i szybko dotrzeć do każdej części Warszawy.

Nowoczesna architektura i zielona przestrzeń

Inwestycję wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz dopracowana architektura części wspólnych. Projekt został stworzony z myślą o komforcie mieszkańców i harmonijnym połączeniu nowoczesności z naturą.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają:
- niemal 3,5 ha zielonych terenów prywatnych,
- eleganckie dziedzińce i alejki spacerowe,
- strefy relaksu z ławkami i hamakami,
- reprezentacyjne lobby wykończone terrazzo, betonem architektonicznym i szlachetnymi detalami.

W obrębie inwestycji dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, obejmująca sklepy, restauracje, kawiarnie, bistro oraz siłownię.

Dlaczego warto?

To nie tylko wyjątkowy apartament, ale również bezpieczna i perspektywiczna lokata kapitału w jednej z najbardziej płynnych lokalizacji Warszawy. Ponadczasowa architektura, prestiż inwestycji oraz wysoki potencjał wzrostu wartości czynią tę ofertę unikatową na rynku pierwotnym.

Dodatkowe atuty:
- możliwość wykończenia apartamentu „pod klucz” w standardzie High-End,
- możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej,
- bezpłatne doradztwo kredytowe,
- inwestycja realizowana w standardzie premium.

Zapraszam na prywatną prezentację apartamentu.
Poznaj szczegóły inwestycji, zobacz rzuty i odkryj przestrzeń stworzoną dla najbardziej wymagających.

Skontaktuj się i umów spotkanie w dogodnym terminie.

Załączone do oferty wizualizacje są propozycją wykończenia wnętrza oferowanego mieszkania i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 14:00.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 19:00, w sobotę 10:00 do 14:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma Hampton Home nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. W przypadku transakcji pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji za wykonaną usługę pośrednictwa.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane mailowo, telefonicznie lub osobiście zapytanie jest Hampton Home Beata Wróblewska z siedzibą w Warszawie przy ul. Przejazd 4lok.U4, 02-654 Warszawa. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełną treść Klauzuli Informacyjnej oraz więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce RODO - Klauzule Informacyjne. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890110
  • Data publikacji: 13 maja 2026 06:37 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 6 / 9

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Paweł Wróblewski

Paweł Wróblewski

+48XXXXXX404
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890110

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 990 000 PLN

23 730 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Paweł Wróblewski

+48535530404

Główne cechy:

  • Powierzchnia 126m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - 0%PCC, BEZ PROWIZJI, Penthouse 5 pokoje z tarasem

Zakup bezpośredni - bez podatku PCC 2% oraz bez prowizji.

Prestiżowa lokalizacja - biznes, natura i wygoda