• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Siedlisko z dwoma domami i budynkami gosp.

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 143m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 400 000 PLN
  • MiastoOstrówek
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Do sprzedaży siedlisko z dwoma budynkami mieszkalnymi i budynkami gospodarczymi.  

1. Dom wolnostojący drewniany o powierzchni zabudowy 62 m2. Budynek składa się z parteru oraz strychu. Dom do remontu, wymienione okna na PCV.  Dach pokryty eternitem.  

2. Dom murowany o powierzchni zabudowy 81 m2 docieplony styropianem. Wszystkie okna PCV. Dach pokryty blachą. Rozprowadzone zostało w nim centralne ogrzewanie. 

Do budynku doprowadzone są media tj: woda miejska, sieć elektryczna, sieć telekomunikacyjna. Na działce szambo. Gaz w drodze. Dom położony w zabudowie mieszkaniowej. 

Działka  jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług. Powierzchnia 2193 m2 o wymiarach około 153 m. głębokości oraz ok. 14.3 m szerokości

Lokalizacja
Ostrówek to kameralna i spokojna miejscowość położona w gminie Łochów, w otoczeniu terenów zielonych, lasów oraz zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. To idealne miejsce dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, kontaktu z naturą oraz przestrzeni do życia lub rekreacji. Jednocześnie lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do większych miejscowości oraz podstawowej infrastruktury.

Do większych miejscowości samochodem dojedziemy w:

ok. 8 min. - Łochów (pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoły, restauracje, stacja PKP)
ok. 20 min. - Wyszków
ok. 25 min. - Węgrów (miasto powiatowe)
ok. 30 min. - Ostrów Mazowiecka
ok. 1 h - Warszawa

Dużym atutem lokalizacji jest dogodny dostęp do drogi krajowej nr 50 oraz trasy S8, co pozwala na sprawny dojazd zarówno do Warszawy, jak i innych części regionu.

W kilka minut dojedziemy również do najbliższej stacji kolejowej, skąd realizowane są połączenia m.in. w kierunku Warszawy i Białegostoku. W okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz tereny idealne do spacerów, jazdy rowerowej czy aktywnego wypoczynku.

Gmina Łochów oraz okolice Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego słyną z wyjątkowych walorów przyrodniczych i rekreacyjnych. To miejsce docenią zarówno osoby szukające spokojnego siedliska całorocznego, jak i nieruchomości weekendowej z dala od hałasu miasta.

Zapraszam na prezentację! Oferta godna polecenia!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890004
  • Data publikacji: 12 maja 2026 20:37 (2 dni temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Mazowieckie, Ostrówek ,
Arkadiusz Cygański

Arkadiusz Cygański

+48XXXXXX642
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Ostrówek

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15890004

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

400 000 PLN

2 797 zł/m2
Ostrówek (Mazowieckie, gm. Łochów)

Arkadiusz Cygański

+48604242642

Główne cechy:

  • Powierzchnia 143m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1970

Opis - Siedlisko z dwoma domami i budynkami gosp.

Lokalizacja

Do większych miejscowości samochodem dojedziemy w:

ok. 20 min. - Wyszków
ok. 25 min. - Węgrów (miasto powiatowe)