• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Solidne materiały | Duża działka | Łomianki Dolne

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 126m2
  • Rodzaj Dom bliźniak
  • Cena 995 000 PLN
  • MiastoŁomianki
  • Rok budowy2025

Opis szczegółowy

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej

Na powierzchnię domu składają się:
* parter i piętro o powierzchni użytkowej 104,56 m² 
* przygotowane do adaptacji poddasze o powierzchni całkowitej 53 m² z czego ok. 22 m² to komfortowa przestrzeń o wysokości użytkowej
Łącznie daje to 126,56 m² praktycznej powierzchni możliwej do wykorzystania + dodatkowa przestrzeń pod skosami, idealna pod zabudowy i przechowywanie

W nieruchomości wykonano już wiele praktycznych prac, które często pozostają po stronie kupującego — od ogrodu, tarasu i podjazdu, po przygotowane instalacje oraz poddasze do adaptacji - wykończenie domu może być prostsze i bardziej przewidywalne.

Układ pomieszczeń
Parter
* salon z wyjściem na taras i ogród,
* otwarta kuchnia,
* dodatkowy pokój — idealny na gabinet lub pokój gościnny,
* łazienka,
* kotłownia,
* miejsce na spiżarnię / schowek pod schodami,
* przedpokój.
Piętro
* 3 ustawne pokoje o powierzchni ok. 10-14 m²,
* 2 łazienki, w tym jedna prywatna w głównej sypialni,
* oddzielne miejsce na pralkę i suszarkę,
* przestrzeń pod zabudowy i szafy.
Poddasze  
* 53 m² powierzchni całkowitej z czego ok. 22 m² przestrzeni o użytkowej wysokości
Poddasze w pełni przygotowane do adaptacji: wykonano żelbetowy ocieplony strop, ocieplenie dachu, mocowania pod zabudowę, elektrykę oraz ogrzewanie podłogowe.

Układ domu daje możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb — większość ścian działowych można usunąć lub przestawić, tworząc bardziej otwartą albo indywidualnie zaplanowaną przestrzeń  
Budynek, standard i instalacje
Dom został wykonany z użyciem solidnych materiałów i rozwiązań nastawionych na trwałość oraz komfort użytkowania. Zastosowano m.in. płytę fundamentową na 15 cm styroduru, ściany z Silki 18 cm, ocieplenie 20 cm styropianem grafitowym oraz elewację silikonową z ozdobnymi detalami.
W standardzie:
* ogrzewanie podłogowe na wszystkich kondygnacjach, również na poddaszu,
* piec gazowy Viessmann Vitodens 100-W z zasobnikiem i cyrkulacją wody,
* filtry Clack do uzdatniania i zmiękczania wody 
* wysokiej klasy okna i drzwi MS.
* instalacja pod rekuperację

Działka i ogród
Duży taras z zejściem na trawnik, nasadzenia roślinności (tuje), oświetlenie zewnętrzne, podjazd z podwójnym miejscem postojowym, brama umożliwiająca wyjazd dwóch samochodów, furtka oraz paczkoport.
Przygotowana została również instalacja pod ładowarkę samochodową oraz fotowoltaikę.

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części Łomianek Dolnych, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu dostępna jest codzienna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola, żłobek, place zabaw, punkty usługowe oraz trasy dojazdowe w kierunku Warszawy.

Polecam i zapraszam na prezentacje nieruchomości
Jestem do dyspozycji 6 dni w tygodniu (pon. - sob.)
Olga Dąbrowska, EASTATE

Kompleksowa obsługa nieruchomości: sprzedaż, wynajem, kredyt i zarządzanie - wszystko w jednym miejscu- zadzwoń i sprawdź naszą ofertę. 

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889614
  • Data publikacji: 13 maja 2026 04:13 (18 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5

Mapa

Mazowieckie, Łomianki ,
Olga Dąbrowska

Olga Dąbrowska

+48XXXXXX366
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom bliźniak na sprzedaż - Łomianki

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15889614

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

995 000 PLN

7 897 zł/m2
Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

Olga Dąbrowska

+48536484366

Główne cechy:

  • Powierzchnia 126m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2025

Opis - Solidne materiały | Duża działka | Łomianki Dolne

Na powierzchnię domu składają się:
* parter i piętro o powierzchni użytkowej 104,56 m² 

Układ pomieszczeń
Parter
* salon z wyjściem na taras i ogród,
* otwarta kuchnia,
* dodatkowy pokój — idealny na gabinet lub pokój gościnny,
* łazienka,
* kotłownia,
* miejsce na spiżarnię / schowek pod schodami,
* przedpokój.
Piętro
* 3 ustawne pokoje o powierzchni ok. 10-14 m²,
* 2 łazienki, w tym jedna prywatna w głównej sypialni,
* oddzielne miejsce na pralkę i suszarkę,
* przestrzeń pod zabudowy i szafy.
Poddasze