• Nieruchomości woj. Mazowieckie

4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 71m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 865 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1977

Opis szczegółowy

Posiadam do sprzedaży 4-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73m²,znajdujące się na 5 piętrze w 12-sto piętrowym bloku z windą. 

Mieszkanie położone jest na Warszawskim Bemowie przy ul. Anieli Krzywoń 6 , w rejonie Hali Wola oraz w bliskiej odległości do stacji metra Bemowo. 

Mieszkanie składa się:

- z czterech oddzielnych pokoi
-z  kuchni z oknem
- z łazienki
-z osobnej W-C
- z przedpokoju z szafami
Do mieszkania przynależy piwnica.

Rozkład mieszkanie dobrze sprawdzi się jako przestrzeń dla większej rodziny lub pod wynajem na kilka pokoi.

Na piętrze są tylko dwa lokale. 

Tuż pod blokiem znajduję się parking ogólnodostępny.Jest również możliwość wynajęcia miejsce postojowego od spółdzielni mieszkaniowej na parkingu osiedlowym. 

Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji
 W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej, w tym metro.
W okolicy dużo terenów zielonych (m.in.Park Górczewska)

Mieszkanie posiada K.W
Czynsz ok. 1500 zł. 
Zapraszam po więcej informacji.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15877040
  • Data publikacji: 7 maja 2026 12:22 (7 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 5 / 12

Film:

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo ,
Elżbieta Glinka

Elżbieta Glinka

+48XXXXXX990
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Bemowo

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15877040

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

865 000 PLN

12 183 zł/m2
Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Elżbieta Glinka

+48793343990

Główne cechy:

  • Powierzchnia 71m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1977

Opis - 4-pokojowe mieszkanie ul.Anieli Krzywoń

Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji
W okolicy dużo terenów zielonych (m.in.Park Górczewska)

Mieszkanie posiada K.W
Czynsz ok. 1500 zł. 
Zapraszam po więcej informacji.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15877040
  • Data publikacji: 7 maja 2026 12:22 (7 dni temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 5 / 12