• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 610

15129500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10504560 15129500 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote Tarasy, przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja metra Rondo ON...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (13 276 zł/m2)

11
-
58 m2
1963
14757183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180432 14757183 Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd Rejonowy, Park Miejski im. Książąt Mazowieckich, Targowisko. Lokal do...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

948 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
158 m2
2010
15845834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26870404 15845834 Na sprzedaż obiekt magazynowo- produkcyjny z częścią biurowo socjalną , o łącznej pow. 986,45 m2, na działce o pow. 3419 m2. zlokalizowany w Wieliszewie. Rozkład powierzchni: a) Powierzchnia magazynowa 887,70 m2. b) ​Powierzchnia biurowo-so...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

2 655 000 PLN (2 693 zł/m2)

11
-
986 m2
-
15730296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24777396 15730296 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 122,19 m2 , zlokalizowany na parterze budynku usytuowanego przy ul. Lazurowej w dzielnicy Bemowo . W pobliżu przystanki autobusowe. Na powierzchnię składają się: 4 pomieszczenia biurowe, pomieszczenie socjalne (k...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 698 441 PLN (13 922 zł/m2)

11
-
122 m2
-
15556527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21142505 15556527 Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy spożywcze, punkty usługowe, Park Szczęśliwicki. Bardzo dobra komunikacja ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

375 000 PLN (11 719 zł/m2)

11
-
32 m2
1981
15556506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21142212 15556506 Na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy. Nowoczesny biurowiec oddany w 2024 roku, w stanie dewelop...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 145 000 PLN (8 964 zł/m2)

11
-
1578 m2
2024
15321958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15735840 15321958 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. Na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

11
-
1892 m2
2002
14127944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44810 14127944 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autobusowy, stacja PKP, sklepy i punkty usługowe. Lokal wykończony, z prz...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

11
-
47 m2
2014
14633898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 152817 14633898 Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obiekt składa się z dwóch budynków produkcyjno - magazynowych przebudowa...

Radom (Żakowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

10 000 000 PLN (1 482 zł/m2)

11
-
6748 m2
1970
15801412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
CENTRUM SOCHACZEWA/Budynek usługowy + mieszkanie 26241241 15801412 Szukasz miejsca, które realnie zarabia i przyciąga klientów? Ta nieruchomość jest dla Ciebie.Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny 156,3 m² przy ul. Warszawskiej 32 - jednej z najbardziej ruchliwych ulic w Sochaczewie. Działka z możliwością wydziel...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 089 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
169 m2
1978
15893111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27899751 15893111 Atrakcyjny lokal biurowy przy Al. Jana Pawła II – 110,5 m² Doskonała lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 110,5 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku biurowo–apartamentowym przy Al. ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (17 748 zł/m2)

7
-
111 m2
1999
15892660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899509 15892660 Piękny lokal użytkowy 106m 2 z małym ogródkiem, na parterze w Piasecznie Nowej Iwicznej, z trzema własnymi miejscami postojowymi przed wejściem do budynku. Świetny na gastronomię, sklep ze zdrową żywnością, biuro notarial...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 100 000 PLN (10 377 zł/m2)

11
-
106 m2
2009