• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Działki na sprzedaż Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 046

15873207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513565 15873207 Zapraszam do zakupu atrakcyjnych terenów rolnych w miejscowości Łacha, gmina Serock, powiat legionowski.  Sumaryczny areał działek to aż 11 748 m2 na który składa się OSIEM różnych działek położonych w tej miejscowości. Część z nich przylega do siebi...

Łacha (Mazowieckie, gm. Serock)

145 000 PLN (12 zł/m2)

-
-
11748 m2
-
15873008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27509899 15873008 Działka inwestycyjna o powierzchni 13 000 m², położona w Starym Łajszczewie przy ruchliwej drodze nr 70. Teren o dużym potencjale inwestycyjnym idealny pod działalność usługową, handlową, logistyczną, a także pod budowę stacji paliw.W najbliższej ok...

Stary Łajszczew (Mazowieckie, gm. Puszcza Mariańska)

2 100 000 PLN (159 zł/m2)

-
-
13207 m2
-
15873203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27513568 15873203 Działka, którą opisujemy, ma powierzchnię 2200 metrów kwadratowych i znajduje się w Cząstkowie w Polsce. Ma wymiary 30 metrów szerokości i 73 metry długości. Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i znajduje się w spokojnej, zielonej ok...

Cząstków Polski (Mazowieckie, gm. Czosnów)

398 200 PLN (181 zł/m2)

-
-
2200 m2
-
15824461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633233 15824461 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - działkę położoną przy ul. Ciborowskiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę.Wyceniona na 390 000 zł, daje konkurenc...

Radom (Godów) (Mazowieckie, gm. Radom)

390 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
2154 m2
-
15873995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27517883 15873995 Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczym i spokojnym Gabryelinie (ul. Jarzębinowa). To propozycja dla osób poszukujących harmonii z naturą, które nie chcą rezygnować z doskonałego dostępu do infrastruktury miejskiej.Na z...

Gabryelin (Mazowieckie, gm. Prażmów)

415 000 PLN (645 zł/m2)

-
-
643 m2
-
15894106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27923580 15894106 Sprzedam piękną, prestiżowo położoną działkę o powierzchni 1106 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola.Okolica spokojna, pełna zieleni, łąk, zabudowy siedliskowej, zakaz ruchu dla dużych pojazdów. Cisza, spokój, szum drzew i czyste powietrze. Nie znajdzie...

Żelechów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

410 000 PLN (371 zł/m2)

-
-
1106 m2
-
15876359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27536225 15876359 Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Czubajowizna (powiat wołomiński, gmina Poświętne).Działka płaska, o regularnym kształcie prostokąta zbliżonego do kwadratu, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu. Nieruchomo...

Czubajowizna (Mazowieckie, gm. Poświętne)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15876358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27536222 15876358 Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Czubajowizna (powiat wołomiński, gmina Poświętne).Działka płaska, o regularnym kształcie prostokąta zbliżonego do kwadratu, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu. Nieruchomo...

Czubajowizna (Mazowieckie, gm. Poświętne)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15869158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27402665 15869158 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części miejscowości Sosnowica, w gminie Mszczonów – zaledwie ok. 40 km od Warszawy.Na działce znajduje się istniejąca zabudowa – przeznaczona raczej do rozbi...

Mszczonów (Sosnowica) (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

500 000 PLN (132 zł/m2)

-
-
3800 m2
-
15799339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26185716 15799339 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie Parku Bolimowskiego. Lokalizacja. Działka położona jest w otulinie Parku Bolimowskiego, w miejscowości Sokule, zaledwie kilka kilometrów od centrum Wiskitki (...

Wiskitki (Sokule) (Mazowieckie, gm. Wiskitki)

450 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26185710 15799340 Na sprzedaż atrakcyjny grunt w miejscowości Secyminek w gminie Leoncin. Grunt ten jest doskonałą inwestycją dla firm zainteresowanych budową osiedla domków jednorodzinnych. Ze względu na korzystne położenie oraz warunki terenowe, działka spełnia wszy...

Leoncin (Secyminek) (Mazowieckie, gm. Leoncin)

1 337 777 PLN (27 zł/m2)

-
-
49680 m2
-
15799318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185445 15799318 Na sprzedaż grunt inwestycyjny 8 400 mkw. – Wilcza Wólka (gmina Prażmów, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie, tylko 30 minut od Warszawy!Działka znajduje się w trakcie podziału na mniejsze działki budowlane o powierzchni od 1 200 m...

Prażmów (Wilcza wólka) (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 075 200 PLN (128 zł/m2)

-
-
8400 m2
-