• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Stare Babice Zaciszna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zaciszna

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Babice Stare Mazowieckie

15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15744844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25047177 15744844 Dom w Borzęcinie Dużym - Twoje wymarzone miejsce do życia, pełne komfortu i możliwości dostosowania do własnych potrzeb! Przestronny parter - Twój komfort na wyciągnięcie ręki: Zanim wejdziemy do środka, wyobraź sobie, jak wchodzisz do przes...

Borzęcin Duży (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 790 000 PLN (11 188 zł/m2)

5
2
160 m2
2006
15831522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26697559 15831522 English version belowMamy przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową rezydencję z ogrodem i basenem w Kwirynowie (gm. Stare Babice) z bardzo dobrym dojazdem do trasy S8.Dom o powierzchni 290,9m znajduje się na działce 1510m. Składa się z salonu z kom...

Kwirynów (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 850 000 PLN (13 276 zł/m2)

5
-
290 m2
2007
15746364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji przy Kampinoskim Parku – Stare Babice 25077958 15746364 Dom w otoczeniu natury, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku NarodowegoMarzysz o domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?Ta nieruchomość w Starych Babicach to przestrzeń pełna możliwości – idealna dla osób ceniących bliskość natury i je...

Stare Babice, ul. Pohulanka

1 600 000 PLN (4 762 zł/m2)

8
-
336 m2
-
15645438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23196721 15645438 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej 1000 metrowej działce na Klaudynie gmina Stare Babice.To doskonała propo...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

4
-
180 m2
2022
15866205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27315549 15866205 Nowoczesny bliźniak 2023 Smart Home Klimatyzacja 220 m² 15 min do Bemowa Na sprzedaż nowoczesny, w pełni dopracowany dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku, który łączy design, technologię i prywatność - gotowy do zamiesz...

Zielonki-Wieś (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 870 000 PLN (13 045 zł/m2)

5
3
220 m2
2023
15824035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stare Babice | Topolin | dom z bala | 5 pokoi 26640035 15824035 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy 5-pokojowy dom w podwarszawskim Topolinie (gm. Stare Babice) na foremnej działce.DOM :Wyjątkowy, zaprojektowany z dużą precyzją, solidnie wykonany dom wolnostojący, parterowy ...

Topolin (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 500 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
3
240 m2
2019
15813743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26595284 15813743 NOWOCZESNY SEGMENT (892)– PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 224 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

1 200 000 PLN (6 818 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15767381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w otulinie Kampinowskiego Parku 25524492 15767381 Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najważniejsze atuty:Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości g...

Koczargi Stare (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 499 000 PLN (6 489 zł/m2)

5
2
231 m2
2025
15861748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27210999 15861748 Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokójNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45 m, położony na ustawnej działce (nr 923) o wymiarach ok. 43 28 m, w prestiżowej i cichej części Klaudyna.Bud...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 890 000 PLN (6 632 zł/m2)

6
3
285 m2
1994
15813741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26596135 15813741 NOWOCZESNY SEGMENT (932) – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133,04 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 232 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&am...

1 250 000 PLN (7 102 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15636970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22975015 15636970 OPISMamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 6-pokojowy dom z podwójnym miejscem garażowym, z ogrodem: z fontanną, oczkiem wodnym i wodospadem, położony w otulinie Parku Kampinoskiego, wśród pięknych terenów zielonych...

Klaudyn (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 665 000 PLN (7 658 zł/m2)

6
3
348 m2
2007