• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Domy na sprzedaż Mazowieckie Nadarzyn Mazurska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mazurska

Znaleźliśmy 42 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Nadarzyn Mazowieckie

15129555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadarzyn , dom o pow. 440 m , działka, 960 m , 10512329 15129555 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA  tel.+48 601264167Do sprzedania  dom – segment narożny  trzykondygnacyjny  podpiwniczony w Nadarzynie  o pow. 440 m² na działce , która ma 960 m.  Budynek stanowi...

Nadarzyn, Nadarzyn

2 200 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
3
440 m2
2003
15741497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dla licznej rodziny, dom seniora, na firmę , o pow.440 m,działak 960 m 24973796 15741497 LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA  tel.+48 601264167 Do sprzedania wyjątkowy dom – segment narożny w miejscowości Nadarzyn. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 440 m² (powierzchnia całkowita 487,6 m²) usytuowana jest na działce o wielkoś...

Nadarzyn, Nadarzyn

2 200 000 PLN (4 783 zł/m2)

10
3
460 m2
2003
15847090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27463997 15847090 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
15250650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13815042 15250650 Na sprzedaż przepiękny dom w Młochowie**Powierzchnia domu: 300 m² Powierzchnia działki: 1000 m² Dom składa się z trzech części: 1. **Pierwsza część (160 m²)**: - Mały hol - Kotłownia - Pokój (obecnie przeznaczony na biuro) - Łazienka z ...

Młochów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 500 000 PLN (8 333 zł/m2)

8
-
300 m2
2008
15497209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19875196 15497209 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 463 596 PLN (4 978 zł/m2)

5
-
294 m2
-
15685043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Wolnostojący | Spokojna Okolica | Ogród 23911389 15685043 Zapraszam do kontaktu!7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30Duża działka Ciche osiedle Idealna lokalizacjaSzukasz przestrzeni, spokoju i miejsca, które możesz urządzić po swojemu? Ten dom w Nadarzynie to świetna okazja dla rodziny lub osób, poszukującychDom...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 049 000 PLN (6 319 zł/m2)

5
4
166 m2
1995
15365933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16914697 15365933 Wyjątkowa Oferta! Dom Wolnostojący na Sprzedaż w Zielonej Okolicy Starej WsiJeżeli marzysz o przestronnym, komfortowym domu w malowniczym otoczeniu przyrody, ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w serc...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 220 000 PLN (7 161 zł/m2)

8
4
310 m2
2008
15888408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27813771 15888408 Na sprzedaż Luksusowa rezydencja w prestiżowym osiedlu Ventana Walendów pod WarszawąElegancja, nowoczesność i komfort zamknięte w wyjątkowej rezydencji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą. Ta nieruchomość została ...

Walendów (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 000 000 PLN (11 538 zł/m2)

5
2
260 m2
2009
15829675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26643814 15829675 Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 89,3 m2 w budynku 4 lokalowym wybudowanym 2026 roku.Nieruchomość zlokalizowana na działce 175 m2 przy prywatnej drodze utwardzonej w Starej Wsi koło Nadarzyna.Planowany termin oddania do użytkowania inwest...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 399 zł/m2)

4
-
89.3 m2
2026
15683636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23896448 15683636 Oferuję na sprzedaż przestronny dom 300 m2, położony w samym sercu Nadarzyna, z doskonałym i szybkim dojazdem do Warszawy - blisko trasa S8. Budynek składa się z trzech pełnych kondygnacji, z możliwością urządzenia oddzielnych mieszkań na każdym pięt...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 050 000 PLN (6 833 zł/m2)

9
-
300 m2
-
15665574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580072 15665574 Wolnostojący dom położony na malowniczej działce o pow. 1600m2. Dojazd do domu zapewnia ślepa uliczka tylko do kilku posesji co powoduje praktycznie brak ruchu samochodowego. W środku mamy trzy kondygnacje. Wysokie przyziemie z pokojem rekreacyjnym, ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 000 000 PLN (6 231 zł/m2)

6
-
321 m2
1995
15460780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19066266 15460780 Na sprzedaż przepiękny dom w miejscowości Rusiec w gminie Nadarzyn.Dom postawiony na działce 1073mkw., gdzie został stworzony przepiękny ogród z nasadzeniami, systemem nawadniającym oraz nastrojowym oświetleniem.Powierzchnia użytkowa domu to 135mkw....

Rusiec (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 799 000 PLN (11 433 zł/m2)

5
2
157.35 m2
2014