• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Stare Babice

Znalezionych ofert: 22

15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNY – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15813743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26595284 15813743 NOWOCZESNY SEGMENT (892)– PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 224 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&Oa...

1 200 000 PLN (6 818 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15813741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26596135 15813741 NOWOCZESNY SEGMENT (932) – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133,04 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 232 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&am...

1 250 000 PLN (7 102 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15735403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Standard i Pewny Najemca. Hala 327m² 24854675 15735403 Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w nieruchomości komercyjne? Prezentuję na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowy w doskonałej lokalizacji w Starych Babicach, który już od pierwszego dnia generuje pasywny przychód dzięki stabilnej umowie naj...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 970 000 PLN (9 083 zł/m2)

3
-
327 m2
2019
15736298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa Inwestycja: Nowoczesny Magazyn w Babicach 24871014 15736298 Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy w Starych Babicach - idealna propozycja dla inwestora poszukującego bezobsługowej nieruchomości generującej pasywny dochód. Obiekt jest wynajęty przez stabilnego najemcę, co gwarantuje comiesięczny zys...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

2 700 000 PLN (8 795 zł/m2)

3
-
307 m2
2019
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkład:duży prz...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998
15629932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 22840125 15629932 Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wojcieszyn. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w odległości około 35 m od ulicy Warszawskiej.Idealna lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub...

Stare Babice (Wojcieszyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

849 000 PLN (442 zł/m2)

-
-
1923 m2
-
15736201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24868953 15736201 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3 000?mkw., położona w miejscowości Mariew, w gminie Stare Babice – zaledwie 15?km od centrum Warszawy.Działka znajduje się w cichej i urokliwej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz t...

Stare Babice (Mariew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 050 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15796602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26122538 15796602 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w Bliznach Łaszczyńskiego przy ul. Granitowej.Nieruchomość posiada przeznaczenie usługowo-magazynowe, co czyni ją idealnym miejscem pod różnego rodzaju działalność komercyjną, logistyc...

Stare Babice (Blizne łaszczyńskiego) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 050 000 PLN (1 525 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15574857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21637043 15574857 Klaudyn, gmina Stare Babice, koło Izabelina - atrakcyjna działka pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej, w otoczeniu natury, niedaleko Puszczy Kampinoskiej i granicy Warszawy.Miejsce fantastyczne na osiedle d...

Stare Babice (Klaudyn) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 600 000 PLN (624 zł/m2)

-
-
5765 m2
-
15805652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26313481 15805652 Koczargi Nowe - duża działka inwestycyjna przeznaczona w połowie pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy Warszawy i 15 km w linii prostej od cent...

Stare Babice (Koczargi nowe) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

3 975 000 PLN (265 zł/m2)

-
-
15000 m2
-
15805651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26313480 15805651 Koczargi Nowe - duża działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy Warszawy i 15 km w linii prostej od centrum stolicy. Dojazd do ...

850 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
2829 m2
-