• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 72

15878778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
6pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600175 15878778 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 441 020 PLN (10 518 zł/m2)

6
2
137 m2
2024
15878770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pok/bez prowizji i pcc/oddane do użytkowania 27600171 15878770 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 618 680 PLN (10 511 zł/m2)

5
3
154 m2
2024
15878771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600170 15878771 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 371 600 PLN (12 032 zł/m2)

5
2
114 m2
2024
15878777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600167 15878777 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 501 zł/m2)

6
3
185 m2
2024
15878768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pok/bez PCC/Bez Prowizji/oddane do użytkowania 27600169 15878768 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości do w...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 942 710 PLN (10 501 zł/m2)

6
3
185 m2
2024
15669942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23624200 15669942 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Zainwestuj w gotowy kompleks usługowo-mieszkalny w sercu Piastowa!Szukasz miejsca pod biznes, który od razu zacznie zarabiać? A może planujesz rozwój i szukasz przestrzeni z potencjałem? Ta nieruchomość to strzał w d...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 300 000 PLN (6 101 zł/m2)

11
-
377 m2
1960
14899406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4267019 14899406 Zabudowana działka ze wszystkimi mediami i dostępem do dwóch ulic. Poszukiwana lokalizacja, około 800 metrów do stacji PKPSKM. Działka o powierzchni 600 metrów zabudowana jest dwoma budynkami. Pierwszy to parterowy 70-metrowy dom (3 pokoje, widna kuc...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 139 000 PLN (6 546 zł/m2)

11
-
174 m2
1940
15698133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
jasne, duże/cicha, spokojna okolica/duży balkon 24144036 15698133 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą, zlokalizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w Piastowie.- jasne, przestronne,- duży balkon,- piwnica,- cicha i spokojna okolica, idealna dla r...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

825 000 PLN (13 983 zł/m2)

3
1
59 m2
2009
15839118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26740846 15839118 2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. Dodatkowo płatna  duża ponad 6 m2 komórka lokatorska w cenie 39 tys zł. OKOLICA W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

699 000 PLN (17 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15795962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26109907 15795962 Na sprzedaż segment z 2019 roku położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Urocza w Piastowie miejscu wyjątkowym, gdzie wokół mieszkają głównie rodziny z dziećmi. To przestrzeń, w której panuje rodzinna atmosfera, sąsiedzi się znają, a dzieci wspól...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 530 000 PLN (15 300 zł/m2)

4
2
100 m2
2019
15864819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27275633 15864819 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio segment z 2001. Przestronne trzy pokoje z 9 m2 aneksem kuchennym i łazienkami z prysznicami na każdym poziomie. Duży garaż z korytarzem i wyjściem na ogródek w obrysie domu. Własne miejsce p...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 050 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
98 m2
2001
15846764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26892979 15846764 Nowoczesny Segment na granicy Piastowa i Pruszkowa Szukasz balansu między miejską wygodą a spokojem wśród kameralnej zabudowy? Oferujemy nowoczesny segment o powierzchni 122 m² w stanie deweloperskim, położony na pograni...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 225 000 PLN (10 041 zł/m2)

4
-
122 m2
2025