• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Piastów

Znalezionych ofert: 72

15288012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14807288 15288012 Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 [m]. Częściowo zadrzewiona, w trakcie usuwania drzew; ogrodzona. Media: gaz, prąd i linia telekomunik...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

790 000 PLN

-
-
697 m2
-
14127944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 44810 14127944 Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autobusowy, stacja PKP, sklepy i punkty usługowe. Lokal wykończony, z prz...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

11
-
47 m2
2014
15872839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27502562 15872839 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1268 m2 w Piastowie na granicy z Ursusem.Działka częściowo ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 19 m x ok 50 m.W drodze ok 45 m prąd, gaz, wod...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

790 000 PLN

-
-
1268 m2
-
14115261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 43137 14115261 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4686 m2 w centrum Piastowa.Według MPZP działka z przeznaczeniem pod usługi oświaty, kultury, administracyjno-biurowe, w tym usługi ocharakterze publicznym.Na działce dwa parterowe, zniszczone budynki.Jede...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

4 990 000 PLN

-
-
4686 m2
-
15835790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26703026 15835790 Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy - salon fryzjerski w standardzie premium. Na sprzedaż w pełni wykończony i kompletnie wyposażony lokal usługowy, przystosowany do prowadzenia działalności w branży fryzjerskiej. Lokal został zaprojektowany z db...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 450 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
116 m2
2020
15889333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27847100 15889333 Na sprzedaż mieszkanie 66 m z ogródkiem gotowe do zamieszkaniaOferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m, położone na parterze kamienicy piętrowej. Nieruchomość posiada prywatny ogródek oraz wiele dodatkowych powierzchni użyt...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

830 000 PLN (12 576 zł/m2)

4
-
66 m2
1924
15846775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26893292 15846775 Działka inwestycyjna na sprzedaż PiastówNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Piastów. Nieruchomość idealna dla inwestora lub pod działalność usługową.Wymiary działki (kształt nieregularny): 23,6 m x 43,1 m x 68,5 m x 27,5 mNajważniejsze atu...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

519 000 PLN (441 zł/m2)

-
-
1178 m2
-
15880907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615608 15880907 Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i WC o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Piastowa. Okna dwustronne. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

747 000 PLN (12 661 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15886004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745247 15886004 Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacjiSzukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wygodnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji pod wynajem.Na...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15863648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253875 15863648 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie kilkanaście minut od Warszawy.Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalny układ ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15887112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27777287 15887112 Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą.Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z windą bezpośrednio z garażu. Niezwykłe cechy tego mie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

995 000 PLN (16 864 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15885795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27740866 15885795 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Piastowie z oszacowanym PUM na 1 300 mkw., z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną oraz jednorodzinną.To idealna propozycja dla dewelopera, który chce zrealizować projekt mieszkaniowy w rozwijającej się okolicy....

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 500 000 PLN (1 508 zł/m2)

-
-
1658 m2
-