• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Błonie

Znalezionych ofert: 59

15627343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22781941 15627343 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTeren o powierzchni 37 240 m2 bezpośrednio przy trasie Poznańskiej (DK92 Warszawa - Poznań) i utwardzonej drodze gminnej z obowiązującym MPZP.Do planowanego Centralnego Portu Lotniczego Baranów i kolei...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 406 400 PLN (360 zł/m2)

-
-
37240 m2
-
15575057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21641130 15575057 Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, też w cenie 1200 zł + 23 % VAT, za 1 m. Bardzo polecam. Pośrednik...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 760 000 PLN (1 200 zł/m2)

11
-
2300 m2
1970
15845995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26873361 15845995 Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzchni 125,4 m2 w części piwnicznej, b) lokal o powierzchni 137 m2 w części ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 490 000 PLN (5 253 zł/m2)

11
-
474 m2
2000
15840375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774639 15840375 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Błoniu w spokojnym otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych Nieruchomość ma bardzo duży potencjał inwestycyjny od wysokich piwnic po poddasze można zap...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 050 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
270 m2
1990
15598789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22151251 15598789 Nie przegap tej wyjątkowej oferty domu, który może stać się Twoim wymarzonym miejscem do życia lub przestrzenią, w której Twoja działalność gospodarcza rozkwitnie. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o nieograniczonych możliwoś...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 450 000 PLN (14 078 zł/m2)

4
2
103 m2
1995
15484279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19592811 15484279 Do sprzedaży budynek biurowousługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytkowania budynku usługowego na budynek mieszkalny wielorodzinny, hotel lub ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 525 000 PLN (1 500 zł/m2)

1
-
2350 m2
1975
6900105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 286533 6900105 Działka budowlana z wszystkimi mediami , położona w miejscowości Bramki, 4 km od Błonia. PKP Boża Wola w odległości 2 km. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe wolno stojące lub bliźniacze. Wszys...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

300 000 PLN

-
-
1158 m2
-
7305589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 77597 7305589 Działka budowlana usytuowana w Woli Łuszczewskiej k.Błonia o powierzchni 3152 m2, o wymiarach ok. 68x46 m, dłuższym bokiem do wewnętrznej drogi, piąta linia zabudowy od drogi utwardzonej w której jest prąd oraz woda. Działka z nowego podziału, w ko...

Błonie (Wola łuszczewska) (Mazowieckie, gm. Błonie)

126 080 PLN

-
-
3152 m2
-
5308581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 76739 5308581 Piękna działka budowlana 1500 m2 w Bramkach k. Błonia. Położona na osiedlu działek z nowego podziału. Bardzo kształtna 34x44 m , sucha, wysoka, lekko porośnięta brzózkami. Przy osiedlu prąd, wodociąg i gazociąg . Dojazd ulicą asfaltową i kilkadz...

Błonie (Bramki) (Mazowieckie, gm. Błonie)

600 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15580335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21770177 15580335 Położona w Błoniu działka budowlana którą MPZP przeznacza pod budownictwo wielorodzinne. Wszystkie media miejskie. Niedaleko do dworca PKP. Dojazd drogą asfaltową. Zapraszam Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Anna Ja...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 190 500 PLN

-
-
1666 m2
-
15797513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26150368 15797513 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Błonie-Wieś, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (Warszawa–Poznań). Nieruchomość znajduje się w pierwszej linii zabudowy i posiada własny, bezpośredni zjazd z DK92, co stano...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 884 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
6282 m2
-
15609583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22378803 15609583 Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - bezpośrednio przy drodze krajowej 92 Warszawa-Poznań.Grunt inwestycyjny znajduje się w pierwszej linii zabudowy przy drodze krajowej z bezpośrednim zjazdem. Jest zabudowany domem z lat 70-tych o powierzchni ok 100 m...

Błonie (Błonie-wieś) (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 800 000 PLN (296 zł/m2)

-
-
12839 m2
-