• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

na sprzedaż Mazowieckie Błonie

Znalezionych ofert: 59

15889647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856586 15889647 Mieszkanie 47,54 m² 3 pokoje Błonie blisko PKPFunkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z wielkiej płyty z 1972 roku. Lokal do odświeżenia, z bardzo ustawnym układem żaden z pokoi nie jest przechodni, co sprawi...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

475 000 PLN (9 694 zł/m2)

3
1
49 m2
1972
15850677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27004578 15850677 Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to świetna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, dobrą lokalizację i możliwość własnej aranżacji .Na sprzedaż mieszkanie o pow.78,2 mkw, położone w centrum ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

625 000 PLN (8 013 zł/m2)

3
1
78 m2
1984
15885788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740854 15885788 Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną w miejscowości Błonie.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej łatwy ...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 053 500 PLN (370 zł/m2)

-
-
5550 m2
-
15885789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740863 15885789 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny w Błoniu, idealny pod zabudowę przemysłowo-produkcyjną, magazynową lub logistyczną.Nieruchomość idealna dla inwestora planującego rozwój w sektorze produkcyjnym. Działka o dużym potencjale, położona w dogodnej...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

2 851 960 PLN (370 zł/m2)

-
-
7708 m2
-
15857195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27117010 15857195 Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 180 m (pow. całkowita 380 m) położony na pięknej, dużej działce 3500 m z ogrodem i starodrzewem zapewniającym prywatność.Układ pomieszczeń:Parter: hol, kuchnia, salon z jadalnią, 2 WC, ga...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 660 500 PLN (4 370 zł/m2)

6
2
380 m2
1984
15883934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27685213 15883934 Na sprzedaż magazyn położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej, z dogodnym dojazdem, zaledwie 30 minut od Warszawy. Możliwości wykorzystania nieruchomości obejmują magazynowanie, składowanie oraz produkcję. Dzięki zabudowie wielofunkcyjnej i istniejąc...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

13 421 000 PLN (2 932 zł/m2)

1
-
4577 m2
1977
15883893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27683118 15883893 Magazyn na sprzedaż w Błoniu, przy ul. Grodziskiej – świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny.Nieruchomość oferuje możliwość prowadzenia produkcji oraz działalności uznanych za uciążliwe, co czyni ją idealną dla firm poszukujących przes...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

9 796 800 PLN (1 200 zł/m2)

1
-
8164 m2
1976
15883892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27683117 15883892 Na sprzedaż budynek biurowo-hotelowy położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele biurowe, hotelowe lub usługowe, oferując przestronne i funkcjonalne wnętrza oraz dogodną lokalizację w pobliżu głównych tras komu...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

3 525 000 PLN (1 500 zł/m2)

11
-
2350 m2
1977
15882074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27657166 15882074 Dom w stanie deweloperskim blisko stacji PKP.Zamieszkaj w cichej, zielonej okolicy z bezpośrednim dostępem do kolei. Idealne rozwiązanie dla rodzin i osób, które chcą łączyć spokój przedmieścia z szybkim dojazdem do centrum miasta. Powierzchnia: 122 ...

Błonie (Bieniewice) (Mazowieckie, gm. Błonie)

777 000 PLN (4 317 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15868111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27365475 15868111 Nowy domom z ogródkiem w zabudowie szeregowej w Bieniewicach pod Błoniem– w cenie mieszkania w Warszawie.Zamieszkaj, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń i wy...

Błonie (Bieniewice) (Mazowieckie, gm. Błonie)

860 000 PLN (4 778 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
14291427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23613 14291427 Działka 5300 m2 dająca wiele możliwości inwestycyjnych.Cena do negocjacji. Wjazd na nieruchomość z drogi publicznej .W niewielkiej odległości woda i prąd.Wkoło nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Cicha i spokojna okolica.Dobry dojazd z centrum Stolic...

Błonie (Mazowieckie, gm. Prażmów)

399 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
5300 m2
-
15872126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485982 15872126 CENA DO NEGOCJACJI ! Nowoczesny , wolnostojący,energooszczędny , nisko budżetowy dom z basenem blisko kolejki Błonie Rokitno. Gotowy do wprowadzenia! Niskie koszty utrzymania ( 550 zł msc) Zaledwie 3 minuty pieszo do stacji kolejki. Dom o po...

Błonie (Błonie) (Mazowieckie, gm. Błonie)

1 689 000 PLN (5 278 zł/m2)

6
-
320 m2
2017