• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 687

15887279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780235 15887279 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,13m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 167 000 PLN (25 298 zł/m2)

3
1
46.13 m2
2025
15887257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779529 15887257 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,36m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 828 zł/m2)

1
1
34.36 m2
1955
15887260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779528 15887260 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra WysockiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (16 829 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15887236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779344 15887236 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-Salon z kuchnią 18m2,-Sypialnia 12...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (14 800 zł/m2)

3
1
50 m2
2011
15887224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27779341 15887224 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polnej RóżyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 191,28m2 składa się z:PIĘTRO I-cztery pokoje,-dwie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (11 501 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1998
15887238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779338 15887238 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Brzozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze, a zarazem jest to ostatnie piętro budynku - kamienica zbudowana jest na skarpie.Rok budowy: 783,21NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 821 zł/m2)

1
1
38.69 m2
1960
15887235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779336 15887235 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Tadeusza Rejtana BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1997NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,20 m2 składa się z:-trzech pokoi,-otwartej kuch...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

800 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
67.2 m2
1997
15887220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779330 15887220 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-przedpokój – 8 m²-salon z kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 781 zł/m2)

3
1
73 m2
2013
15887200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27778993 15887200 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura SkyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,14m2 składa s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 343 zł/m2)

1
1
35.14 m2
2018
15886663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763577 15886663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salon,-2 duże sypialnie,-oddzielna, w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (16 814 zł/m2)

3
1
45.2 m2
1966
15886664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763576 15886664 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Komorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,06m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym, - pojemna wnęka sypialniana,- łazienka. P...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 176 zł/m2)

1
1
34.06 m2
1977
15886666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763575 15886666 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra ŚwiętochowskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toalety, - pr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (13 476 zł/m2)

3
1
63 m2
1986