• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 20 696

15887387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782745 15887387 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1970
15887232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779337 15887232 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:- salon z otwartą kuchnią...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 902 zł/m2)

3
1
61 m2
2010
15887203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779321 15887203 2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki BUDYNEKOSIEDLE Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypia...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 833 zł/m2)

2
1
60 m2
2018
15887208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779319 15887208 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. PłockiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 89m2 składa się z:- hallu- pokoju dziennego - gabinetu- sypi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (17 647 zł/m2)

4
1
85 m2
1998
15887210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779318 15887210 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,27m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią-sypialni...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 099 zł/m2)

2
1
39.27 m2
2025
15886665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763574 15886665 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,15m2 składa się z:-Salon + aneks kuchenny – 2...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 879 zł/m2)

3
1
60.15 m2
2025
15886645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763059 15886645 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza „Pechowca”BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,64 m2 składa się z:-pokoju d...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

390 000 PLN (16 497 zł/m2)

1
1
23.64 m2
2015
15886630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762908 15886630 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuOsiedle zamknięte, monitorowane, zielone patio z placem zabaw dla dzieci oraz strefą do grillowania.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o po...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 476 zł/m2)

2
1
42 m2
2007
15886552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761844 15886552 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 400 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
51.8 m2
2020
15886532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761175 15886532 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-dw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 000 PLN (15 215 zł/m2)

3
1
65 m2
2019
15886530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761173 15886530 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z:-czterech pokoi,-kuchni,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1979
15886159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749629 15886159 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Światowida BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, widn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

2
1
47 m2
2001