• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 808

15469824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19269652 15469824 Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m2 dwupokojowe z balkonem. Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i WC i dwa pokoje , oraz przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na podłodze w pokojach drewniana klepka, okna plastikowe. wymieniona został...

Warszawa (Wola), Obozowa

555 000 PLN (14 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15886106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27748266 15886106 Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na zielonej Chomiczówce TgQPHd[] TgQPHd[] Prezentujemy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,63 m²TgQPHd[] , zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na 4. pię...

Warszawa (Bielany), Pablo Nerudy

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15889326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27847324 15889326 Mam przyjemność zaprezentować dwu pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji w sercu Warszawy na ulicy Bonifraterskiej 15. Odległość od Rynku Nowego Miasta 750 m, Rynek Starego Miasta 1,2 km, Ogród Krasińskich 500 m, Rynek Nowego Miasta 850 m, Ryne...

Warszawa (Śródmieście), Bonifraterska

850 000 PLN (17 347 zł/m2)

3
1
49 m2
1957
15890381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Miejsce Postojowe/9piętro/Metro-3min! 27876195 15890381 Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 135 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 niezależnych pokoi, balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (52 zł/m2)

4
2
135 m2
1999
15849997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26985113 15849997 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15882582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Balkon/Garaż/Wysoki Standard/Nowe Osiedle/Lotnisko 27671364 15882582 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow. 40m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku z 2022r. przy ul. Bokserskiej 73 na Mokotowie - Służewcu. Na lokal składają się:- salon z aneksem kuchennym, - korytarz z szafą i komodą,- sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15890497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878611 15890497 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Myśliborskiej . Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, na zadbanym osiedlu z pełną infrastrukturą w najbliższej okolicy.Dwupoziomowy układ mi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
2
65 m2
1999
15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15890499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878602 15890499 Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tuż przy Parku Dolinka Służewiecka.Składa się z:jasnego i duż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15877148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562407 15877148 Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie.Układ, który ma sens na co dzień:- przestronny salon z wyjściem na balkon - dwie oddzielne sypialnie - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2005