• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Mazowieckie Warszawa

Znalezionych ofert: 5 816

15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15890499 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878602 15890499 Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tuż przy Parku Dolinka Służewiecka.Składa się z:jasnego i duż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15877148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562407 15877148 Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie.Układ, który ma sens na co dzień:- przestronny salon z wyjściem na balkon - dwie oddzielne sypialnie - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2005
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15850741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27005384 15850741 Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią.Mieszkanie przeszło gruntowny remont i jest przygotowane dla nowego właściciela.Zorientowane na dwie strony: kuchnia z dużym oknem na północny-zachód a pokój dzienny oraz sypialnia na południowy-ws...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (19 295 zł/m2)

2
1
44 m2
1950
15872829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 35 m² | Żoliborz | parter | dostępne od 27502328 15872829 INFORMACJE OGOLNE:Warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8Metraż: 35 m²Piętro: parter2Rok budowy: 1962 r.Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z KWCena: 2700 zł.Czynsz: 600 zł.OPIS NIERUCHOMOŚCI:Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkan...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (77 zł/m2)

1
1
35 m2
1962
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15887128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KOMPAKTOWE 2 POKOJE I PO REMONCIE I MOKOTÓW 27778165 15887128 Kompaktowe mieszkanie z dużym potencjałem - idealne pod wynajem lub pierwsze „M”INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Artura Malawskiego 5Metraż: 38,6 m²Piętro: parterCena: 730.000 złCzynsz: ok. 650 zł z zaliczkami ( przy dwóch osobac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 211 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15872235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27488559 15872235 3 pokoje z balkonem, cisza i zieleń – Bemowo, ul. RozłogiSą mieszkania, do których wchodzisz i od razu czujesz spokój. To jest jedno z nich.Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,96 mkw, położone na 3, ostatnim pię...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 226 zł/m2)

3
1
62 m2
1970