• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 910

15846162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26877507 15846162 Oferujemy na wynajem lokal biurowo-usługowy usytuowany na parterze, w reprezentacyjnym holu budynku. Lokal o wysokości 3,60 m składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń z niezależnymi wejściami, dwóch toalet oraz niewielkiego zaplecza socjalnego. Dod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (79 zł/m2)

2
-
82 m2
2000
15776734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716542 15776734 Do wynajęcia biuro o wielkości minimum 211 mkw netto, 236 mkw brutto.Dostępne są dwa moduły o takim metrażu, na 8 i na 10 piętrze.Właściciel jest otwarty na przygotowanie aranżacji dopasowanej do potrzeb najemcy.?? Idealne miejsce dla firm z sektora ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 212 PLN (91 zł/m2)

11
-
211 m2
2004
15881302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27628255 15881302 Lokal Użytkowy 56,3 m² Parter Przystosowany pod Salon Kosmetyczny, Ochota Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalny i gotowy do prowadzenia działalności gospodarczej lokal użytkowy na ul. Opaczewskiej 43, o powierzchni uży...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 000 PLN (17 321 zł/m2)

11
-
56 m2
1999
15840223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 160 m2 ul. Łucka, Parking w cenie. 26770952 15840223 Nowoczesne biuro na wynajem przy ul. Łuckiej - 2 miejsca parkingowe w cenieOferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro zlokalizowane przy ul. Łuckiej, w samym sercu biznesowej Woli. Lokal wyróżnia się świetnym standardem, funkcjonalnym układem oraz dosko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (63 zł/m2)

11
-
160 m2
-
15889669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27858187 15889669 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 283 m2 w przyziemiu, w obiekcie magazynowo- warsztatowym na warszawskiej Woli, w okolicy Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 075 PLN (25 zł/m2)

4
-
283 m2
1965
15889674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27858459 15889674 Dwupoziomowy lokal biurowo-usługowo-handlowy na Powiślu.Najważniejsze atuty:- 319 m² na 2 kondygnacjach: parter 208mkw i piętro 111mkw- przeszklenia i wysokie sufity, wentylacja mechaniczna i klimatyzacja, czujniki dymy, granitowe wykończeni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (12 226 zł/m2)

12
-
319 m2
2001
15872478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495380 15872478 Do podnajęcie do końca października 2028 r. (z możliwością dłuższej umowy z właścicielem) wykończona, gotowa do pracy powierzchnia biurowa na około 40 stanowisk pracy. Obecny podział: 3 gabinety 1-2 os. salki konferencyjne 3-4 os, gabinet 2-3 os. s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 810 PLN (74 zł/m2)

11
-
334 m2
1998
15888385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811354 15888385 Bardzo przestronne, jasne i ciche biuro na Mokotowie.Składa się z 12 pomieszczeń w tym:- 6 osobnych pokoi biurowych - open speace- 2 toalety- kuchnia- magazyn lub serwerownia210m2 powierzchni z oknami od z dwóch storn budynku, po remoncie, wymianie o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 900 PLN (76 zł/m2)

12
-
210 m2
1964
15881650 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27642576 15881650 2 pokoje biurowe w biurowcu położonym w Centrum - bardzo blisko Dworca Centralnego.Budynek:Jeden z najbardziej rozpoznawalnych biurowców w Warszawie, w którym znajduje się 45.500 mkw powierzchni biurowej klasy B na 46 kondygnacjach naziemnych. Powier...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 974 PLN (80 zł/m2)

11
-
62 m2
1976
15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15812307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26479045 15812307 Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 mkw., zlokalizowany na prężnie rozwijającym się osiedlu Wilno na Targówku. Lokal usytuowany w ciągu pieszym, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej o dużej gęstości, co zapewnia stały prze...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (99 zł/m2)

3
-
100 m2
2015
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

7 000 000 PLN (3 955 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995