• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 5 921

15845527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26863008 15845527 Lokal usługowy – Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 40 m², usytuowany w budynku z 2016 roku przy ul. Rodziny Połanieckich 33 na warszawskich Bielanach.Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia główneg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (13 500 zł/m2)

2
-
40 m2
2016
15840901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26786100 15840901 Promocja noworoczna - do końca lutego 14 miejsc parkingowych w garażu podziemnym gratis.Do sprzedania komfortowy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 620 m2 z 14 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym.Lokal jednopoziomowy zajmujący całe 3 piętro...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 673 000 PLN (9 150 zł/m2)

12
-
620 m2
1999
15771645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25591343 15771645 Biuro na Woli w nowoczesnym biurowcu składające się z:19 gabinetów2 sal konferencyjnych2 powierzchni typu open spacekuchnitoaletyBudynek:Biurowiec położony na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Jest to nowoczesny budynek z eleganckimi, szklanymi elewa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

108 111 PLN (78 zł/m2)

11
-
1384 m2
2014
15889659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27856730 15889659 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 122 m2 na poziomie parteru na terenie kompleksu biurowo-magazynowego na Woli w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i PKP Warszawa Wola, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (42 zł/m2)

2
-
122 m2
1965
15889666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27856720 15889666 PRONAR Spółka z o.o. w Radomiu oferuje do sprzedaży za cenę 3 950 000 zł brutto dwie nieruchomości gruntowe z prawem użytkowania wieczystego o łącznej powierzchni 1 889 m² zabudowane budynkiem przemysłowo-biurowym stanowiącym odrębny od gruntu przedm...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 950 000 PLN (4 877 zł/m2)

1
-
810 m2
-
15889616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856553 15889616 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 43 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------------B...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 440 PLN (80 zł/m2)

2
-
43 m2
1965
15886013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27746199 15886013 HOT OFERTA ! TYLKO U NAS!!Wyjątkowy, w pełni zmodernizowany obiekt użytkowo-mieszkalny o wysokim standardzie technicznym i dużym potencjale inwestycyjnym, łączący funkcje usługowe, magazynowe oraz mieszkalne, stanowiący gotową do użytkowania nierucho...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 750 000 PLN (10 547 zł/m2)

11
-
640 m2
2012
15889619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856552 15889619 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 PLN (35 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889618 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856550 15889618 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.18,40 m2 na warszawskim Żoliborzu, na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

644 PLN (36 zł/m2)

1
-
18 m2
1998
15889617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27856548 15889617 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.195 na 2 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Powązkowskiej, na warszawskim Żoliborzu,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 825 PLN (35 zł/m2)

5
-
195 m2
1998
15812374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26489653 15812374 do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowena etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzebHALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I NOWE POMIESZCZENIA BIUROWECzy wiesz, że możemy przygotować dla...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

50 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
1090 m2
-
15094456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9674064 15094456 Lokal o pow. 22,1 m2 znajduje się na I piętrze w budynku zlokalizowanym w samym sercu Radzymina. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego o powierzchni 22,1 m2. Idealny pod wynajem na Kancelarię Adwokacką, pracownię, jak również na siedzibę firm...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
-
22 m2
1908