• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 734

15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023
15757390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle - Ursynów 25299619 15757390 NOWOCZESNE OSIEDLE Skarpa Powsińska.To nowoczesne osiedle łączy bliskość natury z wygodnym dostępem do centrum Warszawy. Inwestycja oferuje estetyczne i funkcjonalne wnętrza, które spełnią marzenia o idealnym domu. Domy mają przemyślany układ i metra...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (10 923 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15504415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinne segmenty 20019983 15504415 RODZINNE SEGMENTY Oferta to  5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Powierzchnia całkowita budynku B2,B3,B4 to 167,72m2.Powierzchnia całkowita budynku B1,B5 to 179,84m2.Na parterze we wszystkich lokalach mieszkalnych zlokalizo...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 909 500 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
167 m2
2024
15424348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe bliżniaki - URSYNÓW 18248716 15424348 IDEALNE NA KAŻDY CEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynków w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej.( cisza, spokój ).Niewątpliwą zaletą inwestycji jest cisza, dużo zieleni oraz otoczenie niskiej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2021
14933787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 5040294 14933787 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 300 000 PLN (10 407 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15857544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124027 15857544 Dom z potencjałem usługowym w Legionowie 465,6 m² idealny na działalność lasyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa o powierzchni użytkowej 465,6 m², położona w spokojnej, zielonej części Legionowa. To przestrzeń z dużym potencjałem...

Legionowo (Legionowo przystanek) (Mazowieckie, gm. Legionowo)

3 800 000 PLN (6 922 zł/m2)

9
4
549 m2
2015
15417537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076190 15417537 Gratka dla miłośników polskiego budownictwa z ubieglego wieku.Posiadłość z dużą (ponad 3350 m2) działką w świetnej lokalizacji.Pierwotnie dom jednopokoleniowy, zaadaptowany na dwupokoleniowy-Kuchnia i łazienka na parterze i na piętrze.Możliwość zamia...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

2 180 000 PLN (11 179 zł/m2)

5
2
195 m2
1934
15142465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10830276 15142465 Dwa domy zlokalizowane na działce 900mkw w samym centrum Błędowa. Dwa domy, jeden o powierzchni 40mkw, składający się z pokoju, kuchni, łazienki i przedsionka, w stanie do remontu, idealny do zaaranżowania na lokal usługowy, graniczący bezpośrednio ...

Błędów (Mazowieckie, gm. Błędów)

340 000 PLN (3 400 zł/m2)

3
2
100 m2
1965
12465571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 796190 12465571 Dom wolnostojący z basenem o pow. 445 mkw, usytuowany w Michałowicach, w otoczeniu willowym. Dom dwupoziomowy z podpiwniczeniem, z salonu (z kominkiem) wyjście na taras i do pięknego, zadbanego ogrodu.Wysokość salonu to ok.550 cm. Garaż zamykany na d...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 100 000 PLN (6 982 zł/m2)

9
2
444 m2
2005
15864775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272737 15864775 Sprzedam działkę o powierzchni 8800 mkw położoną w Łazach przy al. Krakowskiej.Na działce znajduje blok mieszkalny wybudowany w 2018 r., 3-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 855 mkw. W bloku znajdują się cztery mieszkania, po dwa na każdym piętrze...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

6 200 000 PLN (7 006 zł/m2)

3
2
885 m2
2018
14838884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2977618 14838884 Na sprzedaż działka mieszkaniowa 1179 m² świetna lokalizacja, 750 m do metra !Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1179 m², położona w doskonałej lokalizacji zaledwie 750 metrów od stacji metra.Zgodnie z MPZP działka przeznaczona pod zabudo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 537 000 PLN (38 868 zł/m2)

3
1
91 m2
1974
11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979