• Nieruchomości woj. Mazowieckie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Mazowieckie

Znalezionych ofert: 2 733

15387610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Osiedle 17415389 15387610 NOWE RODZINNE OSIEDLEJest to osiedle 66 energooszczędnych mini domów, które - mimo ekonomicznych metraży - kryją w sobie nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. - odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z każdej działki,- rekuperacja w każdym domu,- ...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

914 000 PLN (8 385 zł/m2)

5
-
109 m2
2024
15385181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa rezydencja - Radość 17356546 15385181 CISZA , ZIELEŃ, SPOKÓJ, BASENLuksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw. położony w zalesionej działce w Warszawie w Wawrze (Radość).Dom ma bardzo dużą ilość przeszkleń. Wykusz ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 990 000 PLN (18 581 zł/m2)

6
-
430 m2
2022
13564759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja basenem w Konstancinie 1869586 13564759 REZYDENCJA W KONSTANCINIEElegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy . Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły amerykańskiej.Lokalizacja cicha i spokojna, sąsiedztwo to domy jednorodzin...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

8 950 000 PLN (12 095 zł/m2)

9
5
740 m2
2008
15756047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25243767 15756047 Nowoczesny, przeszkolony narożny dom jednorodzinny z ogrodem dachowym w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa.Zakończony remont zaplanowany przez utalentowanych warszawskich architektów. Dom charakteryzuje się nowoczesnymi i komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 000 PLN (14 717 zł/m2)

6
2
265 m2
-
15589316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbany Przytulny bliżniak 21956936 15589316 RODZINNY BLIŻNIAKNA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z malowniczym ogródkiem o powierzchni całkowitej 151.4 m², położony na działce o powierzchni 312 m² w zielonej i spokojnej części Warszawy - Miedzeszynie, dzielnica Wawer....

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 000 PLN (11 252 zł/m2)

4
-
151 m2
2009
15424334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealny w każdym celu 18248718 15424334 ELEGANCKI SEGMENT SKRAJNYRodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części  Ursynowa.Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo.Świetny punkt komunikacyjny.Duży wybór szkół międzynarodowych : Internationa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (43 zł/m2)

6
1
300 m2
2002
15210852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna bryła architektoniczna 12722082 15210852 NOWOCZESNY DOM W KONSTANCINIE  JEZIORNEJCała  inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.W tym przypadku to dom wolnostojący.Nowoczesny design i świetna architektura. Dom jest elegancki , jednor...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

3 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
-
280 m2
2023
15756378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
SERCE MOKOTOWA - UROCZY SEGMENT 25252384 15756378 UROCZY SEGMENT NA MOKOTOWIEEnglish belowAtrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa - Wierzbno.Blisko stacji metra z dobrą komunikacją.W domu przeprowadzono generalny remont z wymianą instalacji wodnej, instalacji grzewczej, instalacji kanal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (66 zł/m2)

5
2
175 m2
1953
15734068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wawer -dom z potencjałem 24813202 15734068 DOM Z POTĘŻNYM POTENCJAŁEMMOŻNA GO DOSTOSOWAC DO KAŻDYCH POTRZEB.Description in English belowBudynek równie dobrze nadaje się na dom rodzinny jak i na biuro.Obecnie pełni funkcję inwestycyjną, pokoje są wynajmowane w systemie krótkoterminowym.Parkowa...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (5 625 zł/m2)

7
4
240 m2
1997
15711221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24394461 15711221 NOWOCZESNY BLIŻNIAK W KONSTANCINIE  JEZIORNEJInwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego.Każdy lokal to 234m2 powierzchni całkowitej z dużymi przeszkleniami i salonem o wysokości 3m. Na powierzch...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 500 000 PLN (11 312 zł/m2)

5
-
221 m2
2023
15424336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny w każdym celu 18248719 15424336 ELEGANCKI SEGMENT SKRAJNYRodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części  Ursynowa.Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo.Świetny punkt komunikacyjny.Duży wybór szkół międzynarodowych : Internationa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 000 PLN (10 833 zł/m2)

6
1
300 m2
2002
15117764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesna rezydencja KONSTANCIN 10240543 15117764 NOWOCZESNA NOWA REZYDENCJA Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, W inwestycji znajdzie się tylko 11 rezydencji o zróżnico...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

5 500 000 PLN (17 516 zł/m2)

7
-
314 m2
2023