• Nieruchomości woj. Mazowieckie

Mieszkanie 5 pokojowe

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 64m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 864 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy1972

Opis szczegółowy

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 1972

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:
-5 pokoi,
-dwóch łazienek,
-oddzielnej kuchni,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 1600 zł.

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, grunty nieuregulowane.

Do mieszkania przynależy:
-komórka lokatorska w piwnicy.

Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.

Ekspozycja okien- dwustronna ekspozycja.

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej i wygodnej części miasta, zapewniającej szybki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz licznych punktów usługowych.

W najbliższym otoczeniu znajdują się m.in. sklep rybny, Mokpol, apteka, piekarnia Putka, bankomat Euronet, poczta Polska oraz bazarek przy ul. Czarnomorskiej, co pozwala na komfortowe załatwianie codziennych spraw bez konieczności dalszych dojazdów.

Doskonałą komunikację z centrum oraz Wilanowem zapewniają zarówno linie autobusowe, jak i nowo wybudowana linia tramwajowa, umożliwiająca szybkie i wygodne przemieszczanie się po mieście.

W niedalekiej odległości znajdują się również duże centra handlowe – hipermarket Auchan oraz Sadyba Best Mall – oferujące szeroki wybór sklepów, usług oraz atrakcji.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
XXXXX007, XXXXX079

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.

Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894696
  • Data publikacji: 18 maja 2026 16:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 2 / 4

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
BIURO PIÓREK HOUSE

BIURO PIÓREK HOUSE

+48XXXXXX007
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-mazowieckie-24.pl / 15894696

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

864 000 PLN

13 500 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

BIURO PIÓREK HOUSE

+48730173007

Główne cechy:

  • Powierzchnia 64m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1972

Opis - Mieszkanie

BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku

Rok budowy: 1972

NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:
-5 pokoi,
-dwóch łazienek,
-oddzielnej kuchni,
-przedpokoju.

Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.

Czynsz administracyjny wynosi 1600 zł.

Zapraszam na prezentację nieruchomości.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt: